Publikacja uznanej już za skrajnie kontrowersyjną biografii Meghan i Harry’ego „Finding Freedom” już za pasem, a do mediów przedostają się coraz śmielsze i bardziej pikantne smaczki, które znalazły się w treści książki.

Z pewnością będą miały one wpływ na postrzeganie rodziny królewskiej, która została postawiona w dość negatywnym świetle. Czy Meghan Markle miała doświadczać dyskryminacji i na początku była traktowana jak „zabawka Harry’ego”?

Rodzina królewska miała faktycznie źle traktować Meghan Markle? Na jaw wychodzą kontrowersyjne doniesienia z książki „Finding Freedom”!

11 sierpnia coraz bliżej, a im bliżej daty premiery publikacji o Meghan Markle i księciu Harrym, tym głośniej jest w mediach o domniemanym konflikcie między księżną Sussex a członkami rodziny królewskiej. Na jaw wyszły kolejne fragmenty nieautoryzowanej biografii pary, od której mieli odciąć się w oficjalnym komunikacie nawet Meghan i Harry.

Do mediów trafiają kolejne przecieki związane z tą książką, szczególnie o tym, że mieli wpływ na powstanie publikacji, którą można tłumaczyć jako „W poszukiwaniu wolności”. Jak informuje serwis Pomponik w oparciu o zagraniczne źródła, Meghan i Harry mieli pierwszy raz spotkać się na randce w ciemno w jednym z klubów w Londynie należącym do korporacji Soho House.

Miało ono miejsce w czerwcu 2016 roku. Kolejne spotkanie doszło do skutku już kolejnego dnia. Meghan miała również wchodzić do klubu od zaplecza, aby nie ściągnąć uwagi paparazzi.

Książę miał mieć również tajne konto w mediach społecznościowych, aby kontaktować się z Meghan. Nie to jednak jest języczkiem uwagi. Według doniesień mediów na bazie tekstu amerykańskich dziennikarzy Carolyn Durand i Omida Scobie, który są autorami publikacji,

Meghan miała doczekać się złego traktowania od początku, a wpływ miało mieć na to jej pochodzenie. Sama przyszła księżna odbierała to jako rasową dyskryminację.
Pałac miał uważać, że jest kolejną zabawką Harry’ego, stąd lekceważące słowa Williama „ta dziewczyna”.

Podobnym podejściem, nieco bardziej zdystansowanym i pobłażliwym miała się też charakteryzować księżna Kate. Niewątpliwie książka stanie się bestsellerem.

fot. YouTube

Jak informował portal "Życie": TRUDNA SYTUACJA GWIAZDY „STULECIA WINNYCH”. AKTORKA ROBI WSZYSTKO, BY ODZYSKAĆ DAWNY WYGLĄD, MAŁO NIE STRACIŁA OKA, CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: JAK POTOCZYŁY SIĘ LOSU MAGDALENY MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKIEJ? WIELKA GWIAZDA TVP POŻEGNAŁA SIĘ Z TELEWIZJĄ W DZIWNYCH OKOLICZNOŚCIACH

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z GWIAZDORÓW „BRZYDULI” ZDRADZIŁ, JAK CZUJE SIĘ MAŁGORZATA SOCHA. MA NADZIEJĘ, ŻE ZOBACZĄ SIĘ NA PLANIE JAK NAJSZYBCIEJ