Cezary Pazura to 57-letni aktor, który debiutował już w latach 80. XX wieku. Jednak prawdziwą sławę przyniosły mu szczególnie lata 90., w tym występ w produkcji „Kroll” Władysława Pasikowskiego oraz „Psy”, „Psy 2” oraz główna rola w filmie „Kiler”.

Teraz aktor pojawia się w innych produkcjach, jednak z reguły są to role mniej znaczące. Prowadzi także własny kanał w serwisie YouTube, a setki tysięcy fanów ochoczo śledzą jego działalność.

Cezary Pazura opublikował urocze rodzinne zdjęcie

Cezary Pazura należy do grona najbardziej popularnych i utalentowanych polskich aktorów. Mężczyzna znany jest zarówno młodszym widzom, jak i starszym.

Cezary Pazura jest aktorem zarówno telewizyjnym, jak i teatralnym. Ponadto, mężczyzna jest komikiem i często podkłada głos w produkcjach animowanych dla dzieci!

Cezary Pazura. Źródło: Instagram
Cezary Pazura. Źródło: Instagram

Pomimo, iż życie zawodowe aktora jest niebywale bogate i bardzo dużo się w nim dzieje, a mężczyzna bardzo chętnie dzieli się wszystkim na swoim profilu w mediach społecznościowych, to jednak informacji o życiu prywatnym nie przekazuje fanom tak często.

Fani Cezarego Pazury byli zachwyceni

Tym razem mężczyzna zrobił jednak wyjątek i opublikował na swoim Instagramie urocze zdjęcie. Pozuje na nim ze swoją żoną – Edytą. Trzeba przyznać, że wyglądają naprawdę uroczo.

Małżeństwo wybrało się na wakacje. Zapewne z racji panującej epidemii nie chcieli się zbytnio oddalić i wybrali polskie morze. Przebywają obecnie w Kołobrzegu.

Cezary Pazura z żoną. Źrodło: instagram.com
Cezary Pazura z żoną. Źrodło: instagram.com
Cezary Pazura z żoną. Źrodło: instagram.com

To również może Cię zainteresować: CZY ANDRZEJ SOŁTYSIK NIE PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO ROZMOWY? WPADKA PROWADZĄCEGO „DZIEŃ DOBRY TVN” W ROZMOWIE Z EDYTĄ GÓRNIAK, WOKALISTKA BYŁA ZASKOCZONA

Portal „Życie” pisał również o: POŻAR DOMU WYREMONTOWANEGO W PROGRAMIE "NASZ NOWY DOM". KATARZYNA DOWBOR JEST OBURZONA. CHCE POMÓC POSZKODOWANEJ RODZINIE

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA RODZICÓW CHRZESTNYCH DLA HENRYKA, ALE RADOSŁAW MAJDAN NIE CHCE PIERWSZEGO SAKRAMENTU DLA DZIECKA