Program „Królowe życia” od samego początku zyskał ogromną sympatię telewidzów. Fani produkcji z zaciekawieniem śledzą losy uczestników programu i nie mogą doczekać się kolejnych odcinków.

Nie ulega wątpliwości, że najbardziej charakterystyczną osobą w programie jest Dagmara Kaźmierska. Kobieta ma w sobie niesamowite pokłady energii i wszędzie jest jej pełno.

Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” apeluje do swoich fanów

Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

W „Królowych życia” można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Dagmara Kaźmierska i Conan. Źródło: radiozet.pl
Dagmara Kaźmierska i Conan. Źródło: radiozet.pl
Dagmara Kaźmierska i Conan. Źródło: radiozet.pl

Dzięki programowi „Królowe życia” Dagmara Kaźmierska zyskała rzeszę wiernych fanów. Zasięgi, które zdobyła „Królowa życia” są dla niej bardzo cenne. Kobieta chętnie mówi do swoich fanów na InstaStories oraz publikuje posty z prywatnego życia.

W ostatnim czasie celebrytka postanowiła wykorzystać Instagrama w innym celu. Kaźmierska opublikowała post, w którym błagała wręcz fanów o pomoc.

Sprawa jest naprawdę poważna

Dagmara Kaźmierska poprosiła fanów o pomoc dla Adriana. Chłopak walczy z nowotworem żołądka. Celebrytka poprosiła, aby fani zjawili się na pikniku w miejscowości Paczkowo, który organizowany jest właśnie dla chorego chłopaka.

Bardzo bym chciała, żebyście uczestniczyli w tym pikniku, jak najwięcej was, kto jest blisko Paczkowa. Bardzo Was proszę

- zaapelowała Dagmara Kaźmierska na Instagramie.

Dagmara Kazimierska, źródło: Instagram
Dagmara Kazimierska, źródło: Instagram
Dagmara Kazimierska, źródło: Instagram

Chory Adrian potrzebuje wsparcia finansowego. Chłopak jest szczęśliwym mężem i ojcem dwóch córek.

To również może Cię zainteresować: CZY ANDRZEJ SOŁTYSIK NIE PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO ROZMOWY? WPADKA PROWADZĄCEGO „DZIEŃ DOBRY TVN” W ROZMOWIE Z EDYTĄ GÓRNIAK, WOKALISTKA BYŁA ZASKOCZONA

Portal „Życie” pisał również o: POŻAR DOMU WYREMONTOWANEGO W PROGRAMIE "NASZ NOWY DOM". KATARZYNA DOWBOR JEST OBURZONA. CHCE POMÓC POSZKODOWANEJ RODZINIE

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA RODZICÓW CHRZESTNYCH DLA HENRYKA, ALE RADOSŁAW MAJDAN NIE CHCE PIERWSZEGO SAKRAMENTU DLA DZIECKA