Choć Agata Rubik niemal codziennie dzieli się z internautami swoim życiem i chętnie publikuje nowe fotografie to tym zdjęciem wywołała wielkie zamieszanie. Żona kompozytora nie ma nic przeciwko pokazywaniu prywatnego życia, wnętrz swojego domu, czy fotografii z wakacyjnych wyjazdów.

Ostatnio mogliśmy przypomnieć sobie, jak wyglądał ślub Rubików, do którego doszło 12 lat temu. Teraz Agata Rubik sięgnęła pamięcią jeszcze dalej i pokazała naprawdę niesamowite zdjęcie. Komentatorzy nie mogą zrozumieć, jak to możliwe, że to zdjęcie nie zostało zrobione wczoraj, a ma już blisko 15 lat!

Agata Rubik pokazała zdjęcie sprzed 14 lat. Młodziutka modelka spoglądająca zadziornie z fotografii to żona Rubika!

Agata Rubik postanowiła wrócić do czasów młodości i pokazać obserwatorom, jak wyglądała dokładnie 14 lat, jeszcze przed ślubem z Piotrem Rubikiem. Patrząc na zdjęcie aż ciężko uwierzyć, że minęło już 1,5 dekady! Komentatorzy w szoku!

Fotografia została zrobiona na Malediwach, 1 sierpnia 2006 roku. Możemy zobaczyć ją pięknie opaloną, z długimi blond włosami. Aż trudno uwierzyć, że minęło tyle lat, bo naprawdę – czas nie ima się żony Piotra Rubika.

- Dokładnie 14 lat temu. 1 sierpnia 2006, Malediwy. Wtedy jedynym problemem było to, że było gorąco. Ach, co to były za czasy! – napisała na Instagramie, cytowana przez Plotek.

Obserwatorzy są w szoku i zachwyceni urodą Agaty Rubik przekonują, że kompletnie się nie zmieniła.

-Od tego czasu nic się pani nie zmieniła.
+-Zdjęcie jakby z dzisiaj - czas się dla pani zatrzymał – czytamy w komentarzach.

fot. Instagram @agata_rubik

Wiele kobiet ma czego zazdrościć – każdy chciałby, aby czas omijał go z daleka.

Jak informował portal "Życie": KATARZYNA DOWBOR POSTANOWIŁA PODAROWAĆ DRUGIE ŻYCIE RODZINIE, KTÓREJ DOM UCIERPIAŁ W POŻARZE. ZROBI WSZYSTKO, ABY DOPIĄĆ SWEGO

Przypomnij sobie: OJCIEC MEGHAN MARKLE ODMÓWIŁ JEJ W NAJWAŻNIEJSZYM DNIU JEJ ŻYCIA. BYŁ NIEUGIĘTY, NIE ZROBIŁ TEGO, MIMO BŁAGAŃ CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: ROŚNIE LISTA OSÓB, KTÓRE ZOSTAŁY USUNIĘTE Z TVP LUB ODESZŁY Z PRACY W STACJI. MARCELINA ZAWADZKA NIE JEST JEDYNA, TO WIELKA GRUPA