Magda Gessler jest jedną z najlepiej zarabiających celebrytek w Polsce. Kobieta oprócz prowadzenia kulinarnego show „Kuchenne Rewolucje”, prowadzi także „Master Chefa”, angażuje się w wiele projektów reklamowych, ma swój kanał w serwisie YouTube i jest właścicielką kilku restauracji.

Dodatkowo kobieta ma udziały w firmie, która produkuje alkohole, posiada także swoją firmę „Ice Queen”, która wytwarza oraz sprzedaje lody.

Największą jednak popularność pani Magda uzyskała dzięki programowi „Kuchenne Rewolucje”, w którym czuwa nad rewolucjami w upadających restauracjach. Gessler służy radą i uczy kucharzy, jak prawidłowo przyrządzać dania.

„Kuchenne rewolucje” to jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych w Polsce. Na antenie TVN pojawił się w 2010 roku i od tego czasu bije rekordy oglądalności.

Jak Magda Gessler poradziła sobie z pandemią koronawirusa?

Koronawirus nieźle namieszał w wielu światowych biznesach. Sektorem, który bardzo ucierpiał na panującej pandemii jest gastronomia. Restauracje przez długie tygodnie były zamknięte dla klientów i mogły jedynie świadczyć usługi na wynos.

Magda Gessler. Źródło: pudelek.pl
Magda Gessler. Źródło: pudelek.pl
Magda Gessler. Źródło: pudelek.pl

Okazuje się jednak, że popularna polska restauratorka – Magda Gessler, świetnie poradziła sobie z panującą sytuacją. Gessler posiada kilka restauracji. Jak udało jej się przetrwać?

Restauratorka zdradziła szczegóły

W pierwszym tygodniu wymyśliłam, że restauracje będą działały jako sklepy. Nie zamykałam ich, reagowałam na bieżąco. Sprzedawałam np. gotowy bulion, czyli to, czego nie było w sklepach. Poczułam się jak na wojnie

- zdradziła restauratorka.

Ponadto kobieta bardzo miło wspomina czas kwarantanny. Nie mogła narzekać na nudę. Wolne chwile poświęciła na przygotowywanie nowych przepisów. Jedynym minusem był fakt, że nie mogła odwiedzić swojego męża w Kanadzie.

Magda Gessler / Instagram @magdagessler_official
Magda Gessler / Instagram @magdagessler_official

To również może Cię zainteresować: CZY ANDRZEJ SOŁTYSIK NIE PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO ROZMOWY? WPADKA PROWADZĄCEGO „DZIEŃ DOBRY TVN” W ROZMOWIE Z EDYTĄ GÓRNIAK, WOKALISTKA BYŁA ZASKOCZONA

Portal „Życie” pisał również o: POŻAR DOMU WYREMONTOWANEGO W PROGRAMIE "NASZ NOWY DOM". KATARZYNA DOWBOR JEST OBURZONA. CHCE POMÓC POSZKODOWANEJ RODZINIE

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA RODZICÓW CHRZESTNYCH DLA HENRYKA, ALE RADOSŁAW MAJDAN NIE CHCE PIERWSZEGO SAKRAMENTU DLA DZIECKA