Małgorzata Kożuchowska to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Błyskawicznie przyciąga uwagę fanów, a także fotoreporterów, którzy regularnie towarzyszą jej wszędzie, gdzie się pojawi.

W życiu Małgorzaty Kożuchowskiej szykują się spore zmiany

Małgorzata Kożuchowska ma ręce pełne roboty. Przed aktorką kolejne filmowe zadanie. Małgorzata Kożuchowska oraz Michał Koterski aktualnie pracują nad filmem o rodzinie Gierków. Aktorka wcieli się w nim w Stanisławę Gierek, żonę Edwarda Gierka.

Mimo ciągłej pracy aktorka znajduje czas dla swojego syna Jasia. Małgorzata Kożuchowska stara się być jak najlepszą mamą, w każdej wolnej chwili bawi się ze swoim synkiem.

Chłopiec kończy w tym roku 6 lat. Co za tym idzie, 1. września czeka go pierwszy dzień szkoły. Jest to spora zmiana w rodzinie Małgorzaty Kożuchowskiej.

Małgorzata Kożuchowska z synem. Źródło: instagram.com
Małgorzata Kożuchowska z synem. Źródło: instagram.com
Małgorzata Kożuchowska z synem. Źródło: instagram.com

Aktorka bardzo to przeżywa

Aktorka jest bardzo podekscytowana nowym etapem w życiu jej dziecka, jednak nie ukrywa, że jest to również bardzo stresujące. A jak reaguje na to mały Jaś?

Cieszy się, ogląda książki, wybiera zeszyty. Wszyscy bardzo dokładnie wybierali wyprawkę. A zakochany dziadek, pan Leszek, aż się popłakał ze wzruszenia

- powiedział dla magazynu „Świat i Ludzie” bliski rodziny Kożuchowskiej.

Jasiowi wystarczy życzyć powodzenia i wytrwałości w szkolnej ławce. Chłopiec zapewne poradzi sobie bez zarzutów. Póki co, ma przed sobą jeszcze miesiąc wakacji.

Małgorzata Kożuchowska/screen Instagram @malgorzatakozuchowska_
Małgorzata Kożuchowska/screen Instagram @malgorzatakozuchowska_

To również może Cię zainteresować: CZY ANDRZEJ SOŁTYSIK NIE PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO ROZMOWY? WPADKA PROWADZĄCEGO „DZIEŃ DOBRY TVN” W ROZMOWIE Z EDYTĄ GÓRNIAK, WOKALISTKA BYŁA ZASKOCZONA

Portal „Życie” pisał również o: POŻAR DOMU WYREMONTOWANEGO W PROGRAMIE "NASZ NOWY DOM". KATARZYNA DOWBOR JEST OBURZONA. CHCE POMÓC POSZKODOWANEJ RODZINIE

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA RODZICÓW CHRZESTNYCH DLA HENRYKA, ALE RADOSŁAW MAJDAN NIE CHCE PIERWSZEGO SAKRAMENTU DLA DZIECKA