Kasia Tusk to córka znanego polityka, Donalda Tuska. Od lat jest znana jako autorka popularnego bloga – Make life easier.

Wielu internautów jest zachwyconych jej znakomitym poczuciem stylu. Rewelacyjny gust Kasi Tusk doceniany jest na tyle, że jej fani chętnie inspirują się tym, co blogerka pokazuje w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie.

33-latka sprawia wrażenie osoby bardzo rodzinnej, co pokazuje także w mediach społecznościowych. Mieszkająca na co dzień w Sopocie Kasia Tusk, ulubienica internautów, ma bardzo dobre stosunki z najbliższymi, w tym również słynnym ojcem.

Kasia Tusk wyszła na ulicę w zmysłowej bieliźnie

Kasia Tusk ma rewelacyjne poczucie stylu, jednak czasami, tak jak teraz, jej ubraniowe wybory potrafią wzbudzić spore emocje. Obecnie, gdy wakacje trwają, a upały są coraz częstsze i dają się we znaki, córka Donalda Tuska zdecydowała się na nietypową stylizację.

Kasia Tusk. Źródło: Instagram
Kasia Tusk. Źródło: Instagram

Jak podaje Super Express, strój, który założyła, to… bieliźniana koszulka nocna. Sporo odsłaniający ciuszek zasłoniła, dobierając do niej marynarkę oversize. Trzeba przyznać, że potrafi pokazać pazur i przy tym zachwycić gustem.

Z reguły Kasia Tusk stawia na minimalizm, jednak tym strojem zaskoczyła fanów.

Kasia Tusk. Źródło: makelifeeasier.pl
Kasia Tusk. Źródło: makelifeeasier.pl

„Stroje z wykorzystaniem jedwabnych bieliźnianych sukienek w wersji dziennej podpatrywałam u innych już od jakiegoś czasu. Z czym je zestawić, aby wyglądać modnie i jednocześnie niezbyt wyzywająco?”

„Buduarowy charakter takiej sukienki dobrze jest przełamać nieco topornymi butami na płaskiej podeszwie (tak! Nadają się nie tylko do wyrzucania śmieci!) i dłuższą oversizową marynarką (bez problemu znajdziecie podobne w sklepach vintage). Polecam też wstrzemięźliwość kolorystyczną – musi być minimalistycznie, żeby nie było przaśnie” – pisała Kasia Tusk na swoim blogu.

Kasia Tusk. Źródło: makelifeeasier.pl
Kasia Tusk. Źródło: makelifeeasier.pl

Część osób jest zachwycona, inni uważają, że ta stylizacja nie wygląda zbyt dobrze. Co sądzicie?

Przypomnij sobie o… JOANNA KUROWSKA STRACIŁA JEDNĄ Z NAJBLIŻSZYCH SOBIE OSÓB. "ZA DWA DNI MIAŁA PRZYJECHAĆ DO MNIE"

Jak informował portal Życie: FILIP FEDIUK ZWANY KŁODZKIM NOSTRADAMUSEM PRZEPOWIEDZIAŁ, CO CZEKA POLSKĘ W 2020 ROKU. CZY MAMY CZEGO SIĘ BAĆ

Portal Życie pisał również o… POMORZE: KILKANAŚCIE NOWYCH PRZYPADKÓW W WOJEWÓDZTWIE. JEST NOWY RAPORT SANEPIDU