Jak podaje portal "Pomponik", niedługo po porodzie Małgorzata Rozenek-Majdan zaczęła pracować nad powrotem do formy sprzed ciąży. Wiele wskazuje na to, że przy okazji skorzystała z pomocy oferowanej przez gabinety medycyny estetycznej.

Zawsze zadbana Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan bardzo o siebie dba. Nie tylko o to, żeby nosić najlepsze ciuchy, ale także żeby mieć zgrabną sylwetkę. Po porodzie, Małgorzata podobnie jak każda mama musi zmierzyć się z dodatkowymi kilogramami i innymi niedoskonałościami pojawiającymi się w ciąży.

Po 6 tygodniach połogu Małgorzata Rozenek powoli wraca do normalności. Po uzyskaniu zgody od lekarza zaczęła ćwiczenia. Udała się również do gabinetu medycyny estetycznej. W mediach społecznościowych podzieliła się kilkoma zabiegami, na jakie się zdecydowała. Internauci dopatrzyli się jednak zmiany w jej twarzy i uznai, że część zabiegów przemilczała.

Instagram/m_rozenek

Komentarze internautów

Internauci od razu dopatrzyli się na zdjęciach, że Małgorzata Rozenek-Majdan ma większe usta. Nie omieszkali o tym wspomnieć w komentarzach zamieszczonych pod zdjęciem.

"O, świeże usta chyba, bo aż odstają" - napisała jedna z internautek.

"Na pani miejscu na jakiś czas odpuściłabym sobie zabiegi medycyny estetycznej" - dodała inna.

Perfekcyjna pani domu nie odpowiedziała na te zaczepki, przynajmniej nie od razu. Pod jej ostatnim zamieszczonym na Instagramie zdjęciu zamieściła uszczypliwy komentarz "Przerabiam zdjęcia?! Co ja?!". I faktycznie, na fotografii trudno poznać Małgorzatę Rozenek.

Instagram/m_rozenek

Jak wam się podoba Małgorzata Rozenek w takim wydaniu?