Kinga Rusin jest dziennikarką znaną głównie ze stacji TVN. Aktywnie walczy także o prawa zwierząt oraz ochronę środowiska i posiada własną markę kosmetyczną Pat&Rub.

Gwiazda TVN potrafi ubrać się z klasą, co już nieraz pokazała swoim fanom. Często publikuje nowe zdjęcia na Instagramie, dzięki czemu jej obserwatorzy (a zgromadziła ich ponad 500 tysięcy) pozostają na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami z jej życia.

Od czasu do czasu Kinga Rusin pokazuje swoim fanom fragment wnętrza własnego domu. Za każdym razem jej zdjęcia wzbudzają ogromny zachwyt. Jednak to głównie jej stylizacje przyciągają uwagę.

Kinga Rusin/screen Instagram @kingarusin
Kinga Rusin/screen Instagram @kingarusin

Kinga Rusin ma dwie córki – 20-letnią Igę Lis oraz 24-letnią Polę Lis. Żadna z nich nie mieszka już z mamą, jednak mają dobre relacje.

Przyszłość Kingi Rusin w TVN jest niepewna?

Popularna prezenterka już od lat pracuje dla stacji TVN. Prowadziła między innymi „You Can Dance” oraz „Agent. Gwiazdy”, a obecnie przyjmuje także gości na kanapie „Dzień Dobry TVN”.

Jednak, jak podaje Pomponik, już niedługo Rusin może stracić pracę w śniadaniówce.

Kinga Rusin / kingarusin
Kinga Rusin / kingarusin
Kinga Rusin / kingarusin

„Gdy Kinga Rusin, będąca jedną z największych gwiazd TVN, nie pojawiła się na wiosennej konferencji ramówkowej, a potem ogłoszono, że do grona prezenterów w programie "Dzień Dobry TVN" dołączą Paulina Krupińska i Damian Michałowski, na telewizyjnych korytarzach zawrzało. Plotkowano, że stacja pozbędzie się Rusin, bo ma cięty język i zbyt trudno ją utemperować. Nie doszło do tego” – informowano w „Twoim Imperium”.

Co więcej, z DDTVNV, odszedł Piotr Kraśko. Kinga Rusin chwilę później napisała ważne słowa na Instagramie.

„Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami” – napisała, żegnając kolegę na Instagramie. Czy prezenterka zamierza zmienić pracę?

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: CHMURA DYMU NAD MIASTEM. STRAŻACY DZIAŁAJĄ PRZY POWAŻNYM POŻARZE

Jak informował portal Życie: MICHAŁ WIŚNIEWSKI TO SHOWBIZNESOWY REKORDZISTA ŚLUBNY. POZNAJCIE WSZYSTKIE JEGO ŻONY

Portal Życie pisał również o… RZECZNIK RZĄDU ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE POWROTU OGRANICZEŃ ZWIĄZANYCH Z PANDEMIĄ. NIE WSZYSTKIM SPODOBAJĄ SIĘ JEGO SŁOWA