Martyna Wojciechowska to znana dziennikarka i podróżniczka. Jej życie jest dla wielu prawdziwą inspiracją. Wyprawy w najodleglejsze zakątki świata, wspinaczka górska czy rajdy motocyklowe to tylko niewielka część działalności uwielbianej prezenterki.

Podróżniczka zaraża pasją do przekraczania własnych granic i odkrywania siebie. Kobieta inspiruje i motywuje do tego, by spełniać marzenia. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystko, czego pragniemy jest w zasięgu rąk.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski. Źródło: Instagram
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski. Źródło: Instagram
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski. Źródło: Instagram

Martyna Wojciechowska zaręczyła się?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski od pewnego czasu są parą. Ostatnio postanowili trochę odpocząć, dlatego tez wybrali się na wspólny urlop do Francji. Dzieli się zdjęciami z wyjazdu. Ostatnio pochwalili się wspólnym z alfie w windzie. Opublikowanym przez Martynę Wojciechowska poście, Fani zauważyli coś nie typowego. Sokole oko internautów dopatrzyło się pierścionka na palcu Martyny. Czy podróżniczka stanie na ślubnym kobiercu?

Jak twierdzą internauci pierścionek na palcu podróżniczki, to pierścionek zaręczynowy. Póki co Martyna Wojciechowska nie skomentowała sprawy. Jak myślicie faktycznie się zaręczyła?

O tym pisaliśmy: Takie Boże Ciało nie zdarzyło się nigdy. Proboszcz jednej z parafii wpadł na wyjątkowy pomysł