Fakt, że Kate Middleton oraz Meghan Markle – delikatnie mówiąc – nie przepadają za sobą, nigdy nie był owiany tajemnicą. Dało się to zaobserwować, na co zwracali uwagę fani rodziny królewskiej oraz media.

Mówiono także o tym, że 38-letnia księżna Kate bardzo ucieszyła się, gdy jej równolatka, aktorka amerykańskiego pochodzenia, oraz jej małżonek, książę Harry, odeszli z rodziny królewskiej i wyjechali z Wielkiej Brytanii. Teraz zaczęły się pojawiać nowe informacje, które jasno wskazują na to, że panie nigdy nie darzyły się sympatią. Jednak czy aby na pewno było to winą Meghan?

Czy Kate Middleton i Meghan Markle nie mogły znaleźć wspólnego języka przez zachowanie żony Williama?

W ostatnim czasie w mediach huczało na temat rodziny królewskiej. Choć wydarzyło się kilka większych skandali z udziałem jej członków, to jednak największe emocje wzbudziło odejście Harry’ego i Meghan od reszty rodu, rezygnacja z tytułów i wyprowadzka.

Kate Middleton. Źródło: Instagram
Kate Middleton. Źródło: Instagram
Kate Middleton. Źródło: Instagram

Tymczasem Pomponik ujawnia nowe informacje na temat stosunków Kate i Meghan. Choć w oficjalnych sytuacjach potrafiły zachowywać się w grzeczny i miły sposób, prywatnie nie darzyły się sympatią. To przeszkadzało Harry’emu, mężowi Meghan, który darzył Kate sympatią i miał z nią przyjacielskie stosunki.

Teraz głośno zrobiło się o relacjach pań dzięki książce „Finding Freedom”, której autorzy opisali zachowania w rodzinie królewskiej, dodając, że wszystkie zostały potwierdzone w co najmniej dwóch źródłach.

„Meghan liczyła, że Kate pomoże przygotować się jej do nowej roli. Ale nic takiego się nie stało, nie interesowała się nią. Nigdy nie były przyjaciółkami, Kate nigdy nie przekroczyła granicy ‘zdystansowanej grzeczności’. Czuła, że poza faktem mieszkania w Kensington Palace nie mają z Markle nic wspólnego” – brzmi fragment książki.

Tymczasem przyjaciółka Williama i Kate twierdzi, że było dokładnie na odwrót. Tak samo uważa Katie Nicholl, znawczyni dworu królewskiego.

Meghan Markle / Instagram @meghansmirrorblog
Meghan Markle / Instagram @meghansmirrorblog

Wszystko dlatego, że swego czasu Kate w miłym geście wysłała Meghan Markle kwiaty. Ta jednak, choć zdziwiona, nie była w pełni zadowolona. To jej słowa mogły sprawić, że stosunki z Kate nigdy nie poprawiły się.

„Powiedziała, że bukiet kwiatów bez wątpienia jej nie wystarczy” – ujawnia Katie Nicholl, dziennikarka „Vanity Fair”.

Przypomnij sobie o… NOWE ZDJĘCIE KUBY WOJEWÓDZKIEGO OBURZYŁO JEGO FANÓW. DZIENNIKARZ W MOCNYCH SŁOWACH ODPOWIEDZIAŁ NA KRYTYKĘ

Jak informował portal Życie: OJCIEC DYREKTOR PRZERWAŁ MILCZENIE. CO WAŻNEGO PRZEKAZAŁ POLAKOM

Portal Życie pisał również o… MINISTERSTWO ZDROWIA 29 LIPCA ZAKTUALIZOWAŁO DANE DOTYCZĄCE KORONAWIRUSA. SĄ POWODY DO NIEPOKOJU