Jak podaje portal "Pudelek", zdaniem autorów biografii księcia Harry'ego i Meghan Markle, księżna Kate miała bardzo chłodno przywitać wybrankę Harry'ego. Przyjaciółka Kate i Williama przedstawia sytuację zupełnie inaczej. Kto ma rację?

Biografia księcia Harry'ego i Meghan

Biografia "Finding Freedoom", już od dłuższego czasu wywołuje sporo kontrowersji i zamieszania w mediach oraz wśród członków rodziny królewskiej. Publikacja ma zdradzić kulisy decyzji księcia Harry'ego o odejściu z rodziny królewskiej, a także rozejścia się dróg Harry'ego i księcia Williama.

W księżce nie brakuje także o tym, jakie były relacje księżnej Kate z Meghan Markle. Niestety nie stawiają one w zbyt korzystnym świetle księżnej Cambridge. Źródło, na które powołują się autorzy publikacji wskazuje, że obu paniom nie udało się nigdy nawiązać przyjaznych relacji. Kate miała zachowywać dystans od początku, uznając, że niewiele łączy ją z wybranką szwagra.

Meghn miała poczuć się zawiedziona tym, w jaki sposób przyjęła ją księżna Kate. Miała nadzieję, że żona księcia Williama będzie dla niej wsparciem i doradzi w pierwszych chwilach po wejściu do rodziny królewskiej. Księżna Kate miała ignorować kolejne próby nawiązania dobrych relacji podejmowane przez Meghan i odrzucać kolejne zaproszenia do odwiedzin.

GettyImages

Inna wersja wydarzeń

W "Daily Mail" przyjaciółka Kate przedstawiła zupełnie inną wersję wydarzeń. Podkreśla, że jeszcze przed ślubem Harry'ego i Meghan, Kate i William robili wszystko, żeby amerykańska aktorka poczuła się dobrze w rodzinie królewskiej.

"Robili wszystko, co tylko mogli, żeby Meghan czuła się dobrze i ciepło przyjęta. Rozwinęli przed nią czerwony dywan" - mówi przyjaciłka pary książęcej. Kate specjalnie dla wybranki Harry'ego miała gotować osobiśie wegańskie obiady, kiedy Harry i Meghan przyjeżdżali do posiadłości w Norfolk.

"Jak można twierdzić, że potraktowali ją chłodno, kiedy zaprosili ją na święta Bożego Narodzenia, przyjęli ją do grona swoich najbliższych przyjaciół, zapraszali ją do "królewskiej trybuny" na Wimbledonie? Naprawdę zrobili dużo, żeby czuła się ciepło przywitana w rodzinie" - dodała książąt Cambridge.

YouTube

Jak myślicie, kto ma rację w tym sporze?

To też może cię zainteresować: Zaskakujące informacje z brytyjskiego dworu. Książę Karol ma nieślubne dziecko. Media zdradzają, jak wygląda

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ministerstwo Zdrowia wydało ważne ostrzeżenie. Polacy podczas wakacji często popełniają te błędy, co może spowodować poważne konsekwencje

O tym się mówi: Marcelina Zawadzka nie poprowadzi „The Voice of Poland”. Znana jest jej następczyni, wybór jest zaskakujący