Jak podaje portal "Pomponik", zagraniczna prasa kolorowa co jakiś czas publikuje różne sensacyjne doniesienia o na temat członków rodziny królewskiej. Tym razem sensacyjne informacje dotyczą nieślubnej córki księcia Karola. Opublikowano nawet jej zdjęcie. Wielu podkreśla podobieństwo kobiety do księcia Williama!

Sensacyjne doniesienia o córce księcia Karola

Magazyn "New Idea" zaskakuje tytułem "Królewski owoc miłości znaleziony na Bahamach". Na okładce widzimy wyraźnie zmartwionego syna królowej Elżbiety, najwyraźniej obawiającego się skandalu po ujawnieniu istnienia nieślubnego dziecka. Obok znajduje się zdjęcie księcia William i księżnej Kate, którzy patrzą na Karola z wyrzutem.

Domniemaną córką księcia Karola ma być India Hicks, która od wielu lat cieszy się luksusowym życiem na Bahamach z dala od zainteresowania mediów. W dalszej części tekstu tabloid nieco zmienia zdanie, wskazując, że India jest chrześnicą księcia Karola. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że dziewczyna była jedną z druhen na ślubie Williama i Kate. Do tego nadal utrzymuje kontakt z następcą tronu.

YouTube

Chrześnica księcia

"Książę Karol zawsze miał słabość do swojej chrześnicy. Chociaż India od wielu lat mieszka na Bahamach, utrzymywała stały kontakt z Karolem i często z nim rozmawiała. Łączy ich to samo poczucie humoru, a on kocha jej wolnego ducha. Karol zawsze będzie blisko Indii” - przekazał magazynowi informator.

Spekulacje o domniemanym ojostwie księcia Karola były wynikiem nie tylko bliskich kontaktów księcia Karola i Indii, ale także jej bezapelacyjnym podobieństwem do księcia Williama. Warto jednak do tych doniesień podchodzić ze sceptycyzmem i ostrożnością - tabloid już nie jeden raz publikował informacje, które nie miały pokrycia w rzeczywistości.

YouTube

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Wielkie święto w rodzinie królewskiej. Książę George obchodzi urodziny. Aż trudno uwierzyć, że jest już taki duży

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jeden z największych banków apeluje do swoich klientów: uważajcie na wrażliwe dane. Sprawa jest poważna, w grę wchodzą pieniądze

O tym się mówi: W czasie chrztu w jednej z parafii w Polsce doszło do bulwersującej sytuacji. Wierni nie mogą uwierzyć, że nikt nie poniesie konsekwencji