Kilkanaście dni temu media obiegła bardzo ważna wiadomość na temat Jerzego Stuhra. Jak podawano, aktor w ciężkim stanie trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z przypuszczalnym darem mózgu. Weekend poprzedzający te wydarzenia spędzał na Podhalu, gdzie w nocy z niedzieli na poniedziałek jego stan uległ znacznemu pogorszeniu.

Według informacji podanych przez przyjaciela aktora Jerzego Radziwiłowicza, Jerzy Stuhr przypuszczalnie doznał wylewu. Nie jest tajemnicą, że artysta przeszedł także zawał serca oraz wygrał walkę z nowotworem krtani, a w tym wszystkim dzielnie wspierała go żona Barbara wraz z dziećmi.

Jaki jest stan zdrowia Jerzego Stuhra?

Jerzy Stuhr znalazł się w szpitalu w Krakowie. Jego najbliżsi i fani z niepokojem wyczekiwali wszelkich informacji na temat samopoczucia popularnego aktora.

Jerzy Stuhr, Maciej Stuhr fot. Instagram
Jerzy Stuhr, Maciej Stuhr fot. Instagram

Choć stan 73-letniego Stuhra był ciężki, a następne dni miały zdecydować o tym, jak dalej potoczą się jego losy, okazuje się, że aktor i tym razem miał dużo szczęścia.

Jak podaje Onet, jego syn, Maciej Stuhr, w końcu postanowił skomentować medialne doniesienia.

Jerzy Stuhr został wypisany ze szpitala we wtorek, 28 lipca. Jego żona, Barbara, informowała, że aktor czuje się już dobrze i wracają do domu.

Maciej Stuhr także udzielił komentarza.

„Ponieważ mój Tato nie dorobił się póki co Facebooka, w jego i rodziny imieniu bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach! Ekipie ratunkowej z Rabki, szpitalowi w Nowym Targu oraz szpitalowi w Prokocimiu za fantastyczną, szybką i profesjonalną pomoc. Każdej pielęgniarce, oddziałowym, ratownikom i fizjoterapeutom oraz oczywiście lekarzom wielkie dzięki i brawa dla Was! Dziękujemy z całego serca” – napisał.

Ponieważ mój Tato nie dorobił się póki co Facebooka, w jego i rodziny imieniu bardzo pragniemy podziękować wszystkim,...

Posted by Maciej Stuhr on Wednesday, July 29, 2020

„Jeśli niepokoi Was stan kogoś w Waszym otoczeniu, jeśli utrudniony jest kontakt, człowiek nagle inaczej reaguje, nie potrafi wyciągnąć ręki, wskazać czegoś palcem, dotknąć sobie czubka nosa - nie zastanawiacie się, wzywajcie karetkę. Nie dzwońcie po wujka Mietka, który jest lekarzem, nie wieźcie autem pacjenta do szpitala- dzwońcie na 112. To najlepszy rodzaj pomocy, który taki człowiek może otrzymać!” – dodał.

„Komisarz Ryba wraca do akcji!” – zakończył.

Jest. Wrócił. Zostanie <3 Marianna Stuhr zamieściła zdjęcie z Tatą. Bardzo na to zdjęcie czekaliśmy.

Posted by Łukasz Maciejewski on Tuesday, July 28, 2020

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: JEST DATA OTWARCIA ZABYTKOWEJ ŚWIĄTYNI. ZNAMY JUŻ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM UROCZYSTOŚCI OTWARCIA

Jak informował portal Życie: NA 18 URODZINY OJCIEC WRĘCZYŁ JEJ RACHUNEK ZA WYCHOWANIE. KWOTA PO PROSTU POWALA

Portal Życie pisał również o… WCZORAJ MINĘŁY DWA LATA, ODKĄD ZGASŁA GWIAZDA KORY JACKOWSKIEJ. W TĘ ROCZNICĘ MIEJSCE JEJ SPOCZYNKU ZMIENIŁO SIĘ NIE DO POZNANIA