Mikołaj Roznerski należy do grona jednego z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Kobiety pokochały go nie tylko za wygląd, ale również talent i długoletnią rolę Marcina Chodakowskiego w serialu „M jak miłość”.

Mikołaj jest aktualnie szczęśliwie zakochany w swojej serialowej partnerce, z którą związał się również w życiu prywatnym. Mowa o pięknej Adranie Kalskiej, która według internautów jest podobna do... siostry Mikołaja.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Losy zakochanych śledzą rzesze fanów, którzy w niecierpliwości oczekują ślubu tych dwoje. Od jakiegoś czasu wiadomo już także o zaręczynach pary.

Mikołaj Roznerski. Źródło: Instagram
Mikołaj Roznerski. Źródło: Instagram

Mikołaj Roznerski wygląda zupełnie inaczej

Jak podaje Super Express, Mikołaj Roznerski zupełnie nie przypomina samego siebie. Aktor musiał zmienić się do granej przez siebie roli. Na najnowszym zdjęciu, które pojawiło się na jego Instagramie, aż ciężko go rozpoznać!

Roznerski w dalszym ciągu będzie grał Marcina w „M jak miłość”, jednak ze względu na przemianę aktora, także jego serialowa postać będzie prawie nie do poznania. Wszystko za sprawą nowej roli.

Mikołaj Roznerski oraz Adriana Kalska, którzy są parą w „M jak miłość”, a także prywatnie, poza ekranem, pracują już nad nowym projektem. Wspólnie zagrają w filmie.

Aktor pokazał się w zupełnie nowym wcieleniu, na zdjęciu przypomina wampira, a jego czerwone oczy wyglądają przerażająco. Nie wiadomo zbyt wiele o metamorfozie Roznerskiego.

Mikołaj Roznerski. Źródło: Instagram
Mikołaj Roznerski. Źródło: Instagram

„Łapeczka ..drapeczka ..Jak komarzycho ugryzie to jest się czym podrapać. Odpoczywajcie w weekend i uważajcie na te gryzące stwory ,latające i bzykające koło ucha w letnie piękne nasze wieczory #secretproject” – podpisał najnowszą fotkę.

Czekacie na efekty jego pracy nad nowym projektem?

Przypomnij sobie o… POMORZE: RSO WYDAŁO OSTRZEŻENIE O UTRUDNIENIACH NA DRODZE. CO SIĘ WYDARZYŁO

Jak informował portal Życie: EDYTA GÓRNIAK W DUECIE Z ZENKIEM MARTYNIUKIEM? OSTATNI WSPÓLNY WYSTĘP ROZOCHOCIŁ FANÓW OBOJGA ARTYSTÓW, JEST KOMENTARZ PIOSENKARKI W SPRAWIE

Portal Życie pisał również o… MINISTERSTWO ZDROWIA ZABRAŁO GŁOS W SPRAWIE NOSZENIE MASECZEK. SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA