Amerykanin Kevin Duke chciał sprawić swojej córce z okazji szesnastych urodzin wyjątkowy prezent. Mężczyzna postanowił, że kupi jej samochód. Jednak z racji tego, że byłoby to pierwsze auto dziewczyny, stwierdził, że lepiej będzie kupić używany model. Później jednak pożałował. Dlaczego?

Mężczyzna znalazł w nowym samochodzie tajemniczy list

Kevin postanowił, że przygotuje samochód dla nowej właścicielki. Po zakupie czym prędzej sięgnął po ściereczkę i zaczął dokładnie czyścić go w środku. Gdy otworzył schowek, był zaskoczony.

Znajdowała się tam koperta z napisem „Nowy właściciel samochodu – ważne informacje wewnątrz”. Kevin czym prędzej otworzył kopertę, jednak to co tam zobaczył było szokujące.

Poprzednia właścicielka samochodu zdradziła historię pojazdu. Okazuje się, że jeździła nim jej zmarła w tragicznym okolicznościach rodzina.

Właścicielka poprosiła nowego nabywcę, aby z należytym szacunkiem traktował pojazd, ponieważ jest on bardzo bliski jej sercu.

Mężczyzna znalazł w zakupiony samochodzie tajemniczy list. Źródło: newsner.com
Mężczyzna znalazł w zakupiony samochodzie tajemniczy list. Źródło: newsner.com
Mężczyzna znalazł w zakupiony samochodzie tajemniczy list. Źródło: newsner.com

Kobieta straciła w tragicznym pożarze matkę, córkę i ciotkę. Niestety nie udało się ich uratować. Pogrzeb trzech osób przewyższył jej możliwości finansowe, dlatego wystawiła auto na sprzedaż.

W innym wypadku, nigdy by go nie sprzedała. Okazuje się nawet, że w dniu tragicznych wydarzeń, samochodem jeździła matka zrozpaczonej kobiety.

Po jego przeczytaniu, miał łzy w oczach

Ostatni raz, kiedy moja mama jeździła samochodem, to był dzień tej tragedii. Tego dnia poszła też z moją córką do fryzjera, aby obciąć włosy. Jeździsz z aniołami. Moimi aniołami.

- napisała zrozpaczona w liście.

Mężczyzna nie mógł uwierzyć własnym oczom. Historia kobiety bardzo go poruszyła i postanowił, że opublikuje list w sieci i znajdzie poprzednią właścicielkę. W końcu ten samochód znaczyłoby dla niej dużo więcej niż dla jego córki.

Internauci wpadli jednak na pewien pomysł. Zorganizowali zbiórkę pieniędzy, dzięki którym poprzednia właścicielka odzyskała swój samochód, a mężczyzna miał pieniądze na zakup nowego prezentu dla córki.

Posted by Kevin Duke on Thursday, February 2, 2017

Posted by Kevin Duke on Thursday, February 2, 2017

To również może Cię zainteresować: CZY ANDRZEJ SOŁTYSIK NIE PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO ROZMOWY? WPADKA PROWADZĄCEGO „DZIEŃ DOBRY TVN” W ROZMOWIE Z EDYTĄ GÓRNIAK, WOKALISTKA BYŁA ZASKOCZONA

Portal „Życie” pisał również o: POŻAR DOMU WYREMONTOWANEGO W PROGRAMIE "NASZ NOWY DOM". KATARZYNA DOWBOR JEST OBURZONA. CHCE POMÓC POSZKODOWANEJ RODZINIE

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA RODZICÓW CHRZESTNYCH DLA HENRYKA, ALE RADOSŁAW MAJDAN NIE CHCE PIERWSZEGO SAKRAMENTU DLA DZIECKA