Aż trudno oderwać wzrok od tego, jak wygląda miejsce do wypoczynku Doroty Szelągowskiej. Projektantka i osobowość telewizyjna wyjątkowo dba o swój relaks w domowym zaciszu, szczególnie w obecnym czasie, a wielu Polaków uważa ją za jedną z najbardziej kreatywnych osób zajmujących się wystrojem wnętrz w Polsce.

Dodatkowo jej pomysły często nie kosztują wiele, co pozwala twierdzić, że przy odrobinie wysiłku i niewielkim budżecie można zrobić ze swojego domu prawdziwy pałac.

Dorota Szelągowska lubiana jest również za swoje poczucie humoru, otwartość i bycie naturalną w każdej sytuacji. Tym razem postanowiła pochwalić się wszystkim przepięknym tarasem w swoim domu. Widok zapiera dech w piersiach, to naprawdę luksusowe wnętrza.

Dorota Szelągowska pokazała swój taras. Jest na czym zawiesić oko, wygląda jak z magazynów wnętrzarskich!

Dorota Szelągowska lubi się dzielić swoim talentem w projektowaniu wnętrz. To, co pokazała na Instagramie zapiera dech w piersiach. Luksus na stworzonym przez nią prywatnym tarasie aż kapie!

Choć zdjęcie nie jest wyraźne, gdyż Dorota Szelągowska zrobiła je późnym wieczorem to widać, że postawiła na styl mocno inspirowany motywami indiańskimi. Stąd dywan w charakterystycznych aztecki wzór, sofa, z „daszkiem” przypominającym trochę indiańskie tipi.

Zadbała również o roślinność, której na tarasach i balkonach nigdy dość! Do tego interesujące meble, jakby niepasujące do reszty, ale Dorota Szelągowska nigdy nie ukrywała, że lubi delikatny eklektyzm. Jest czego zazdrościć!

Czujecie się zainspirowani?

fot. Instagram @dotindotin

Jak informował portal "Życie": SŁAWOMIR I KAJRA W MOCNYCH SŁOWACH O MUZYKACH, KTÓRY GRAJĄ PODCZAS EPIDEMII. MÓWIĄ O NIESPRAWIEDLIWYM TRAKTOWANIU ARTYSTÓW

Przypomnij sobie: NOWOŚCI W PRODUKCJI „TAŃCA Z GWIAZDAMI”, Z UDZIAŁU ZREZYGNOWAŁ UCZESTNIK! DOSZŁO DO ZMIAN PERSONALNYCH, KOGO NIE ZOBACZYMY JESIENIĄ NA PARKIECIE

Portal "Życie" pisał również: MAŁA CÓRECZKA JOANNY KRUPY TO WIERNA KOPIA MAMY? INTERNAUCI ZALALI MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE MODELKI KOMENTARZAMI