Piotra Kraśko od długiego czasu mogliśmy oglądać w programie „Dzień Dobry TVN”, gdzie razem z Kingą Rusin starał się rozbudzić Polaków. Okazuje się jednak, że przygoda popularnego prezentera z tą produkcją dobiegła końca.

Piotr Kraśko zdecydował się na prowadzenie „Faktów” na antenie stacji TVN, stając się następcą Justyny Pochanke. Jak się okazuje, dziennikarz może liczyć na wsparcie od kolegów i koleżanek po fachu!

Piotr Kraśko / Instagram @p_krasko
Piotr Kraśko / Instagram @p_krasko

Piotr Kraśko otrzymał słowa wsparcia

Piotr Kraśko przez wiele lat był związany z TVP. W 2016 roku, gdy w stacji dokonano wielu zmian personalnych, między innymi, jak przypomina Super Express, w zarządzie znaleźli się Maciej Stanecki oraz Jacek Kurski, dziennikarz zakończył współpracę z Telewizją Polską (jak wielu innych prezenterów).

Ostatecznie Kraśko przeniósł się do TVN-u. Stacja zaproponowała mu prowadzenie popularnej śniadaniówki, „Dzień Dobry TVN”. Prezenter sprawdzał się w swojej roli od dłuższego czasu, jednak teraz, gdy zwolniło się miejsce po Justynie Pochanke, postanowił przyjąć propozycję prowadzenia „Faktów”.

Dziennikarz jest świeżo po debiucie, który miał miejsce 22 lipca. W „Faktach” ponownie będzie miał okazję wrócić do „poważnego dziennikarstwa”, nie będzie już przyjmował gości na kanapie w programie śniadaniowym. Po pierwszym występie Piotra Kraśki widać już, że w tej roli czuje się jak ryba w wodzie. Tak samo zresztą uważa Agnieszka Woźniak-Starak, która postanowiła wesprzeć kolegę.

Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Źródło: Instagram
Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Źródło: Instagram

Na Instagramie Agnieszki pojawiło się jej selfie, w tle widoczny był telewizor i Piotr Kraśko w „Faktach”. „@p_krasko w końcu na swoim miejscu” – podpisała fotkę, ujawniając, że mocno kibicuje koledze i cieszy się z tego, że przyjął propozycję.

My też życzymy powodzenia w prowadzeniu „Faktów”!

Przypomnij sobie o… JEDNAK NIE W CAŁEJ POLSCE CENY ZA OBIAD SĄ ASTRONOMICZNE. JAK SIĘ OKAZUJE, MOŻNA ZJEŚĆ TANIO I DOBRZE

Jak informował portal Życie: POMORZE: JAK WYGLĄDA OBECNIE SYTUACJA NA DROGACH? NOWE INFORMACJE O UTRUDNIENIACH

Portal Życie pisał również o… ZŁE WIADOMOŚCI PŁYNĄ Z MINISTERSTWA ZDROWIA. POJAWIŁY SIĘ NOWE OGNISKA ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM W POLSCE