Choć oboje wyrazili spójną opinię na temat plotek rozdmuchanych przez jeden z tabloidów na temat rychłego chrztu małego Henia i wybrania mu rodziców chrzestnych to Małgorzata Rozenek-Majdan wciąż ma nadzieję na to, że jej najmłodszy syn wejdzie kiedyś do wspólnoty Kościoła Katolickiego. Zdradziła nawet, kto miałby w przyszłości trzymać Henryka do chrztu.

- Za dużo rzeczy dzieje się w kościele, które nam się nie podobają. Na razie nie będziemy chrzcić naszego syna. Nie akceptują też zapłodnienia pozaustrojowego, nie zaprowadzę syna tam, gdzie nie akceptują tej metody – przekonywał w wywiadzie dla Jastrząbpost Radosław Majdan, cytowany przez „Fakt”.

W ten sposób piłkarz uciął doniesienia mediów na temat chrztu małego Henia w nieodległej przyszłości. Mimo, że Małgorzata Rozenek-Majdan w stu procentach podziela zdanie swojego męża to jak sama mówi, liczy na to, że Henryk stanie się częścią Kościoła. Miała już nawet wybrać rodziców chrzestnych chłopca. Czy będą to jej rodzice, jak w przypadku starszych synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem?

Rodzice chrzestni małego Henia już wybrani. Mimo tego, Majdanowie wstrzymują się z ceremonią!

Tak, rodzicami chrzestnymi Henryka – jeśli kiedyś dojdzie do ceremonii – będą rodzice Małgorzaty Rozenek-Majdan: Zofia i Stanisław Kostrzewscy. Będzie to trzeci wnuk pary, który będą trzymać do chrztu.

- Bardzo by mi zależało na tym, żeby moje dziecko miało rodziców chrzestnych obecnych w jego życiu. Stąd ten wybór. Mój tata jest dziadkiem spędzającym dużo czasu z wnukami. Mama też. To widać na przykładzie Stasia i Tadzia, i tutaj będzie dokładnie tak samo – przekonuje „Fakt” gwiazda TVN.

Ojciec celebrytki jest szczęśliwy z tego powodu, bo wiara mężczyzny jest głęboka i podchodzi do chrztu z pełną świadomością odpowiedzialności, jaka na nim ciąży.

fot. Instagram @m_rozenek

Jak informował portal "Życie": SŁAWOMIR I KAJRA W MOCNYCH SŁOWACH O MUZYKACH, KTÓRY GRAJĄ PODCZAS EPIDEMII. MÓWIĄ O NIESPRAWIEDLIWYM TRAKTOWANIU ARTYSTÓW

Przypomnij sobie: NOWOŚCI W PRODUKCJI „TAŃCA Z GWIAZDAMI”, Z UDZIAŁU ZREZYGNOWAŁ UCZESTNIK! DOSZŁO DO ZMIAN PERSONALNYCH, KOGO NIE ZOBACZYMY JESIENIĄ NA PARKIECIE

Portal "Życie" pisał również: MAŁA CÓRECZKA JOANNY KRUPY TO WIERNA KOPIA MAMY? INTERNAUCI ZALALI MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE MODELKI KOMENTARZAMI