Małgorzata Rozenek-Majdan już od dobrych kilku lat utrzymuje się „na fali” – zaczęło się od „Perfekcyjnej pani domu”, a w mediach radzi sobie doskonale do dziś. Pomocny okazał się także udział w programach „Iron Maiden” oraz „Projekt lady”. Od dłuższego czasu fani chętnie śledzą jej życie prywatne.

Nie każdy jednak rozumie, skąd wielka popularność i fenomen „Perfekcyjnej”. Jedną z osób, które nie rozumieją sławy Małgoni, jest Ilona Łepkowska. Po raz kolejny wypowiedziała się na temat gwiazdy i nie szczędziła w słowach.

Ilona Łepkowska. Źródło: fakt.pl
Ilona Łepkowska. Źródło: fakt.pl

Ilona Łepkowska wprost o Małgorzacie Rozenek-Majdan

Jak przypomina Pomponik.pl, już parę lat temu Ilona Łepkowska wytykała Małgoni „życie na pokaz”.

„Jest takim tworem medialnym, której życie jest wystawione na pokaz, która w jakiś sposób jest dość sztuczną osobą w tym swoim wizerunku. Jest to wszystko takie nienaturalne i (...) nie ma w sobie takiej naturalności i sympatyczności” – oceniła wówczas.

Teraz Ilona Łepkowska zwróciła uwagę na kwestię wychowania dzieci – za przykład posłużyły jej małżeństwa Ani i Roberta Lewandowskich oraz Gosi i Radka Majdanów. I tak – Lewandowscy otrzymali od niej dużego plusa za szanowanie prywatności i ochronę wizerunku dzieci, w przeciwieństwie do Małgosi.

Małgorzata Rozenek. Screen: Instagram
Małgorzata Rozenek. Screen: Instagram
Małgorzata Rozenek. Screen: Instagram

„Przyznam szczerze, że trudno mi przychodzi zaakceptowanie tego, co robi pani Małgorzata, jeśli chodzi o to dziecko. Robienie z dziecka słupa ogłoszeniowego, reklamowego moim zdaniem nie jest fajne. Nawet jeśli się dorobi do tego teorię, że się dzięki temu zarobi na jego edukację w jakimś Oxfordzie. To jest dorabianie teorii do praktyki” – skwitowała swoje przemyślenia.

Dodała, że na Instagramie Rozenek-Majdan pojawia się dużo zdjęć, zapewne wykonanych przez starszych synów Małgoni, a wykonanie ładnej fotki zajmuje sporo czasu.

Przypomnij sobie o… STAN ZDROWIA WNUCZKA MARKA BOROWSKIEGO NIE JEST NAJLEPSZY. POLITYK WYJAWIŁ SMUTNĄ PRAWDĘ

Jak informował portal Życie: TO KOLEJNE OGNISKO KORONAWIRUSA? SANEPID APELUJE O ZGŁOSZENIE SIĘ DO NAJBLIŻSZYCH STACJI SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNYCH

Portal Życie pisał również o… ZASKAKUJĄCE ZDJĘCIE ZE ŚLUBU JACKA KURSKIEGO TRAFIŁO DO MEDIÓW. JEDEN SZCZEGÓŁ PRZYCIĄGA WZROK