Marek Borowski to jeden z polityków, który bardzo często stanowczo komentuje sprawy dotyczące kwestii ekonomicznych. Okazuje się jednak, że ostatnio w życiu mężczyzny pojawiły się poważne problemy.

Co się dzieje z wnuczkiem znanego polityka?

Jak donosi portal Super Express, zdrowie wnuczka znanego polityka jest poważnie zagrożone. Jak się okazuje, wszystkiemu winny jest koronawirus, którym zakaził się piętnastolatek.

- Wnuczek ma niestety koronawirusa i jest na kwarantannie. Zaczęło się u Antka tak, że stracił węch i smak. Gorączki i kaszlu nie miał. Przypadek, jakich wiele. Przechodzi bezobjawowo. Wykazało w teście, że jest ten koronawirus. Antek musi siedzieć w domu. Ale już raz siedział w domu, jak szkołę zamknęli. Trochę się już przyzwyczaił, ale szkoda, bo lato, wakacje… - opowiadał Marek Borowski podczas wywiadu z dziennikarzami Super Expressu.

Źródło: wiadomosci.dziennik.p

Gdzie doszło do zakażenia?

Jak donosi portal Pikio.pl, wnuczek Marka Borowskiego, Antek pracuje obecnie na planie serialu „Przyjaciółki”. Jak się okazuje, to właśnie tam chłopak zakaził się koronawirusem. Mimo, iż główne aktorki poinformowały, że ich testy na koronawirusa są ujemne, to dość sporo osób z serialowej ekipy przebywa obecnie na kwarantannie lub jest zakażone.

- Łączymy się [...] na Skypie, możemy popatrzeć na siebie, porozmawiać. Ostatnio dowiedziałem się, że mu się poprawia i odzyskuje smak i węch. Chyba do końca lipca Antek będzie na kwarantannie, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze - wyznał Marek Borowski.

Miejmy nadzieję, że już niedługo Antek odzyska zdrowie i będzie mógł wrócić do pracy na planie.

Źródło:tokfm.pl

Jak informował portal "Życie": SŁAWOMIR I KAJRA W MOCNYCH SŁOWACH O MUZYKACH, KTÓRY GRAJĄ PODCZAS EPIDEMII. MÓWIĄ O NIESPRAWIEDLIWYM TRAKTOWANIU ARTYSTÓW

Przypomnij sobie: NOWOŚCI W PRODUKCJI „TAŃCA Z GWIAZDAMI”, Z UDZIAŁU ZREZYGNOWAŁ UCZESTNIK! DOSZŁO DO ZMIAN PERSONALNYCH, KOGO NIE ZOBACZYMY JESIENIĄ NA PARKIECIE

Portal "Życie" pisał również: MAŁA CÓRECZKA JOANNY KRUPY TO WIERNA KOPIA MAMY? INTERNAUCI ZALALI MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE MODELKI KOMENTARZAMI