Jak podaje portal "Pomponik", stanął w obronie żony. Wszystko zaczęło się od zdjęcia, jakie Mateusz Damięcki zdecydował się zamieścić w mediach społecznościowych. Widać na nim aktora i jego żonę na plaży. Jedna z internautek zamieściła w sieci negatywny komentarz. Co napisała?

Hejterski komentarz

Pod zdjęciem z plaży jedna z internautek napisała: "Masz mało atrakcyjną żonę i wygląda jakoś staro. Czy ona jest starsza od ciebie?". Nie trzeba była długo czekać na reakcję aktora, który stanął w obronie żony.

"Musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem, jeśli poświęcasz swój czas i uwagę na taki komentarz" - napisał aktor. Był pewien, że na tym cała sprawa się zakończy. Stało się jednak inaczej.

Instagram/mateuszdamiecki

Ciąg dalszy nastąpił

Kiedy wszyscy myśleli, że komentarz zakończył całe to nieprzyjemne zajście, stało się coś, czego nikt nie mógł się spodziewać. Paulina otrzymała od internautów dużą ilość ciepłych i pełnych wsparcia komentarzy. Wobec takiej reakcji jego fanów Mateusz Damięcki nie mógł pozostać obojętny. Zdecydował się opublikować zdjęcie, z dołączonym do niego obszernym komentarzem.

"Kochani. Moja żona Paulina bardzo wszystkim dziękuje za wstawiennictwo, miłe słowa, mówi, że skończyła 40 lat i dobrze jej z tym. Prosi też żeby nie „jechać” po Pani/Panu - osobie, która skomentowała Jej wygląd i wiek. Nie chce być przyczyną jakichkolwiek złych emocji. Ja dodam od siebie, że moja żona nadal bardzo mi się podoba. Nie tylko jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny. A z tymi, którzy jeszcze tego nie wiedzą, podzielę się, za darmo, ważną życiową prawdą: wygląd zewnętrzny to nie wszystko. Ja na przykład na tym zdjęciu mam pryszcz na czole, ale Paula powiedziała, że póki co nie zamierza mnie rzucić. Dobrego, spokojnego, normalnego życia Wam życzę" - napisał pod zdjęciem Mateusz Damięcki.

Instagram/mateuszdamiecki

Jak podoba się wam reakcja Mateusza Damięckiego?

To też może cię zainteresować: Ilona Łepkowska wyraziła swoje zdanie na temat Małgorzaty Rozenek-Majdan. Nie szczędziła w słowach. Co powiedziała

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ewa Sałacka odeszła niespodziewanie. Jak córka aktorki poradziła sobie z tą stratą i jak dziś żyje

O tym się mówi: Zaskakujące zdjęcie ze ślubu Jacka Kurskiego trafiło do mediów. Jeden szczegół przyciąga wzrok