Jak podaje portal "Pomponik", Jarosław Kaczyński zaskoczył nie tylko swoją obecnością na weselu Jacka Kurskiego, ale także podarowany parze młodej prezentem. Uroczystości ślubne miały miejsce 18 czerwca w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie.

Echa nie cichną po weselu Jacka Kurskiego

Jacek Kurski i jego żona Joanna, stanęli na ślubnym kobiercu już po raz drugi. Przypomnijmy, para zawarła związek małżeński przed Urzędem Stanu Cywilnego w Sulejówku. Niestety nie mogła sobie wówczas pozwolić na ślub kościelny - wszystko za sprawą tego, że Jacek Kurski był po ślubie kościelnym i czekał na stwierdzenie nieważności sakramentu.

Udało się dopiero po miesiącach starań. „Miłość jest wszystkim, to miłość buduje nas każdego dnia. Jacek jest miłością mojego życia. […] Obydwoje z Jackiem jesteśmy z Gdańska, poznaliśmy się w Warszawie, a ślub wzięliśmy w Krakowie" - mówiła Joanna Kurska w rozmowie "Super Expressem".

pomponik.pl

Szczegóły wesela

Okazuje się, że świadkową Joanny Kurskiej była Justyna Karnowska, a świadkiem jej męża był jego przyjaciel z czasów szkoły średniej. Obrączki założyli sobie te same, które nosili od ślubu cywilnego, o czym Joanna opowiedziała w rozmowie z "Faktem".

Na ślubie Jacka Kurskiego nie zabrakło także ważnych polityków Prawa i Sprawiedliwości. "Na ślubie pojawili się m.in. szef MON Mariusz Błaszczak, była premier Beata Szydło, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, europosłowie PiS Ryszard Czarnecki, Jadwiga Wiśniewska, Beata Mazurek i Dominik Tarczyński, minister w KPRM Michał Dworczyk, czy prezes Narodowego Banku Polski Adam Glapiński” - donosi "Super Express".

Na jaw wyszło także, co młodej parze zdecydował się podarować Jarosław Kaczyński. Okazuje się, że otrzymali od niego srebrną cukiernicę.

pomponik.pl

pomponik.pl

pomponik.pl

Jak podoba się wam taki prezent?

To też może cię zainteresować: Tuż po ślubie Jacek Kurski z żoną i Jarosławem Kaczyńskim wybrali się w zaskakujące miejsce. Dokąd

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ivan Komarenko w najnowszym filmie ostro się zwrócił do rządu. Zdradził także, ile otrzymał jednorazowej zapomogi

O tym się mówi: Trwają poszukiwania 25-latki w zaawansowanej ciąży. Funkcjonariusze policja oraz rodzina zaginionej proszą o pomoc