Jak podaje portal "Pikio", Elżbieta Jaworowicz raczej niechętnie dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego. W Internecie pojawiły się jednak informacje o jej mężu Eugeniuszu Mleczaku, za którego Jaworowicz wyszła w 2010 roku i z którym związana była przez 15 lat przed ślubem. Co wiadomo o mężczyźnie?

Od lat popularna

Elżbieta Jaworowicz od lat prowadzi cieszący się niesłabnącą popularnością program "Sprawa dla reportera", emitowanego w Telewizji Polskiej. Dziennikarka nie dzieli się zbyt chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Wiadomo jednak, że Elżbieta Jaworowicz poślubiła swojego wieloletniego partnera Eugeniusza Mleczaka w 2010 roku.

Para poznała się w trakcie wręczenia nagród Benemerenti Ordynariatu Polowego. Mleczak jest trzecim mężem Elżbiety Jaworowicz - pierwszym był biznesmen, a drugim rajdowiec Lech Jaworowicz, po którym dziennikarka zachowała nazwisko.

W sieci pojawiły się informacje dotyczące ukochanego dziennikarki Eugeniusza Mleczaka. Jak się okazuje mężczyzna był zaangażowany w jeden z największych skandali, o czym niewielu fanów dziennikarki wiedziało.

YouTube

Zaskakujące informacje

Eugeniusz Mleczak jest pułkownikiem, pracował w Ministerstwie Obrony Narodowej, gdzie był rzecznikiem resortu i Dyrektorem Biura Prasowego i Informacji. Do dymisji podał się w 2003 roku. Powody swojej decyzji wyjawił w rozmowie z dziennikiem "Wprost".

Jego dymisja nastąpiła po tym, jak wydano komunikat "na temat znalezionych przez polskich żołnierzy w Iraku czterech francusko-niemieckich rakiet przeciwlotniczych Roland. Komunikat wywołał międzynarodowy skandal i ostrą reakcję strony francuskiej. Oświadczono w nim, że rakiety mają datę produkcji - 2003 rok. Francja zaprotestowała, twierdząc, że od kilku lat rakiety te nie są produkowane, a symbol 2003 został błędnie odczytany jako rok produkcji" - czytamy.

Elżbieta Jaworowicz nie ukrywa, że jej obecny partner jest dla niej ogromnym wsparciem. " Szczęściem jest posiadanie rodziny, która daje wsparcie. Ale mój partner mówi mi: Dobrze, że w ogóle spotkaliśmy się, bo przecież mogliśmy się nie spotkać. [...] Jestem osobą smutnawą, a on te wszystkie moje smutki potrafi mi przetłumaczyć" - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

YouTube

Wiedzieliście o tym?

To też może cię zainteresować: Tuż po ślubie Jacek Kurski z żoną i Jarosławem Kaczyńskim wybrali się w zaskakujące miejsce. Dokąd

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ile kosztują styliści polskich pierwszych dam: odpowiedź Kancelarii Prezydenta zaskakuje

O tym się mówi: Księżniczka Beatrycze wzięła ślub jak z bajki. Królowa Elżbieta II dała jej najpiękniejszy prezent, tego zaszczytu nie dostąpiła nawet Kate