Polityk Prawa i Sprawiedliwości zdecydował się stanąć po raz drugi przed ołtarzem i ślubować Joannie Kurskiej. Ich ceremonia ślubna rozpoczęła się w sobotę 18 lipca o godzinie 16.

Były szef zarządu Telewizji Polskiej zdecydował się powiedzieć swojej wybrance sakramentalne „TAK” w krakowskim Sanktuarium w Łagiewnikach. Para wybrała ten kościół nie bez powodu – jest on silnie powiązany z postacią Jana Pawła II.

Jacek Kurski bierze drugi ślub kościelny. W sobotę 18 lipca powie sakramentalne „TAK”

Ta wieść zelektryzowała polskie media. Jacek Kurski zdecydował się na drugi ślub kościelny z poślubioną dwa lata temu w urzędzie stanu cywilnego Joanną. Para przyjmie sakrament małżeństwa w Sanktuarium w Łagiewnikach.

Dla pary jest to w zasadzie dopięcie wszystkiego na ostatni guzik, gdyż Jacek i Joanna Kurscy są małżeństwem od dwóch lat – wcześniej zdecydowali się na ślub cywilny. Politykowi PiS-u udało się uzyskać unieważnienie małżeństwa z Moniką Kurską, z którą spędził blisko ćwierć wieku.

Jak przekonuje „Fakt”, cytowany przez portal Pikio.pl, para zdecydowała się na skromną ceremonię bez wielu gości i blasku fleszy. Słów przysięgi małżeńskiej wysłuchają rodziny obu stron i ich przyjaciele, którzy zjechali do Krakowa z całej Polski.

Przebieg uroczystości, a także zabawa weselna została utrzymana w ścisłej tajemnicy. Najwidoczniej Jacek Kurski chce uniknąć zamieszania i rozgłosu w mediach.

Joanna Kurska, niegdyś Klimek, żona Jacka Kurskiego przez kilkanaście lat pracowała w telewizji Polsat. Wieści o tym, że są pary rozeszły się w 2016 roku, gdy kobieta zajmowała stanowisko dyrektor programowej TVP.

Jak informował portal "Życie": KATARZYNA PAKOSIŃSKA ZDRADZIŁA NAJWIĘKSZE SEKRETY SWOJEGO ŻYCIA DZIŚ. WYSZŁA ZA MĄŻ ZA PRAWDZIWEGO KSIĘCIA

Przypomnij sobie: ZNANA AKTORKA W MOCNYCH SŁOWACH O KINDZE DUDZIE. JEJ WYPOWIEDŹ WYWOŁAŁA ZAMIESZANIE, INTERNAUCI KAZALI JEJ WYJECHAĆ Z POLSKI

Portal "Życie" pisał również: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM MIERZĄ SIĘ Z WIELKIM WYZWANIEM. MEDIALNE DONIESIENIA SIĘ POTWIERDZIŁY, JEST MI BARDZO CIĘŻKO