Media obiegła bardzo ważna wiadomość na temat Jerzego Stuhra. Jak podawano, aktor w ciężkim stanie trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z przypuszczalnym darem mózgu. Miniony weekend aktor spędzał na Podhalu, gdzie w nocy z niedzieli na poniedziałek jego stan uległ znacznemu pogorszeniu.

Według informacji podanych przez przyjaciela aktora Jerzego Radziwiłowicza, Jerzy Stuhr przypuszczalnie doznał wylewu. Nie jest tajemnicą, że artysta przeszedł także zawał serca, oraz wygrał walkę z nowotworem krtani, a w tym wszystkim dzielnie wspierała go żona Barbara wraz z dziećmi.

Jerzy Stuhr. Źródło: fakt.pl
Jerzy Stuhr. Źródło: fakt.pl

Przełom w leczeniu Jerzego Stuhra

Jak przypomina Super Express, Jerzy Stuhr trafił do szpitala w Krakowie w nocy z niedzieli na poniedziałek. Ta informacja bardzo szybko obiegła media i trafiła do fanów aktora.

Zgodnie z tym, co pisze „Gazeta Wyborcza”, Jerzy Stuhr powoli wraca do sprawności. Aktor stopniowo zaczyna komunikować się z rodziną. Postępy w stanie zdrowia aktora zawdzięcza się szybkiej reakcji bliskich.

Mimo tego, że aktor powoli odzyskuje sprawność, do jej pełni jeszcze daleka droga. O tym, jak czuje się Jerzy Stuhr poinformował jego syn Maciej.

– Mogę tylko powiedzieć, że tata czuje się dobrze. Sytuacja jest na razie pod kontrolą lekarzy, a my czekamy. To jest długi proces tak że nic nowego nie powiem, bo sami właściwie nic nowego nie wiemy — powiedział Maciej Stuhr.

Maciej Stuhr z żoną. Źródło: onet.pl
Maciej Stuhr z żoną. Źródło: onet.pl
Maciej Stuhr z żoną. Źródło: onet.pl

To też może cię zainteresować: Wysokość wypłat w czerwcu 2020 przerosła wszelkie oczekiwania. Ile zarobili Polacy na rynku pracy

O tym się mówi: Konsumenci powinni mieć się na baczności. Sanepid przebadał jakość lodów z automatu, nie jest dobrze