Dominika Tajner, córka Apoloniusza Tajnera oraz była żona Michała Wiśniewskiego, ogromną popularność zdobyła właśnie dzięki swojemu małżeństwu. Ślub z liderem zespołu Ich Troje przyniósł jej dużą rozpoznawalność w całej Polsce, dzięki czemu teraz uznawana jest ona za prawdziwą celebrytkę. Często pojawia się na imprezach i ściankach.

W zeszłym roku szerokim echem odbiło się rozstanie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner, o którym dowiedziała się ona… z mediów.

Jak się okazało, uczucie frontmana Ich Troje do czwartej żony wypaliło się i postanowił szukać szczęścia w miłości w ramionach innej kobiety.

Mogło się wydawać, że koniec ich małżeństwa będzie oznaczał zerwanie wszelkich kontaktów. Tak się jednak nie stało. Dominika Tajner i Michał Wiśniewski odbudowują swoje relacje.

Dominika Tajner. Źródło: Instagram
Dominika Tajner. Źródło: Instagram
Dominika Tajner. Źródło: Instagram

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski oraz jego rodzina – czy mają dobry kontakt?

Według dziennikarzy portalu Pomponik.pl Dominika Tajner przez lata związku z Wiśniewskim bardzo polubiła jego rodzinę. Bała się, że po rozwodzie straci kontakt z osobami, które stały się dla niej bliskie.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner byli parą przez niemal 10 lat, a ich małżeństwo trwało 7 lat. I choć teraz drogi kochanków rozeszły się, to kobieta wciąż nie potrafi zapomnieć o rodzinie muzyka, z którą złapała bardzo dobry kontakt.

Czerwonowłosy gwiazdor zdążył już wziąć kolejny ślub, jednak Dominika w dalszym ciągu kontaktuje się z dziećmi Michała, czyli Vivienne, Etienette, Fabienne oraz Xavierem. Oprócz tego ma własnego syna ze związku z Juliuszem Idzikiem, Maksymiliana.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube

Gwiazda zdradziła mediom, że ma kontakt również z byłą teściową.

„Jest bardzo bliską mi osobą. Pomagała mi, wspierała mnie i tak już zostanie. Takich więzi się nie zrywa. Zresztą mój pies został pod jej pełną miłości opieką” – mówi.

„Czasami dzwonimy do siebie, piszemy. Ale nie rozmawiamy o Michale” – zastrzega.

Przypomnij sobie o… PIOTR KRAŚKO: KIEDY ZADEBIUTUJE W "FAKTACH"? NOWE INFORMACJE

Jak informował portal Życie: FANI BARBARY KURDEJ-SZATAN NIE SĄ ZACHWYCENI NAJNOWSZYM ZDJĘCIEM, KTÓRE TRAFIŁO DO SIECI. AKTORKA ZAPOZOWAŁA Z MĘŻEM

Portal Życie pisał również o… ANNA PRZYBYLSKA DUŻO WCZEŚNIEJ PRZEWIDZIAŁA, CO SIĘ Z NIĄ STANIE? ZDUMIEWAJĄCE SŁOWA AKTORKI. CO TAKIEGO POWIEDZIAŁA