Jak podaje portal "Wiertualna Polska", Piotr Kraśko ma zadebiutować, jako prowadzący "Faktów", zastępując Justynę Pochankę, która po wielu latach pracy zdecydowała się opuścić stację TVN. W oczekiwaniu na debiut w serwisie informacyjnym, dziennikarz poprowadzi inny program. Gdzie zobaczymy go najpierw?

Piotr Kraśko i "Fakty"

Piotr Kraśko ma poprowadzić serwis informacyjny "Fakty" w TVN. Wiadomo, że ma to nastąpić jeszcze w tym miesiącu. Nie podano jednak jeszcze ostatecznej daty. "Na razie, czyli dziś. Do końca tygodnia powinniśmy wiedzieć, kiedy poprowadzę pierwsze "Fakty". Poprowadzę wieczorny program "Czas decyzji" - powiedział "WP" Piotr Kraśko.

Także Katarzyna Issat z Biura Prasowego stacji TVN nie była w stanie wskazać jednoznacznego terminu debiutu Piotra Kraśki w "Faktach". "Nie podjęliśmy decyzji w tej sprawie" - powiedziała.

Praca Piotra Kraśki

Dziennikarz do tej pory prowadził "Fakty z zagranicy" w TVN24 BIS, a także wspólnie z Kingą Rusin weekendowe wydanie "Dzień Dobry TVN". Kinga pogratulowała już koledze. "Teraz już mogę publicznie powiedzieć: GRATULACJE i powodzenia w FAKTACH TVN! To były wspaniałe wspólne cztery lata w 'Dzień Dobry TVN'! A takich zdjęć już więcej nie będzie... Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami!" - napisała na Instagramie.

Instagram/kingarusin

Przed podjęciem pracy w TVN, Piotr Kraśko związany był z TVP. Pracował jako korespondent w Rzymie, Brukseli oraz Waszyngtonie. Od 2008 roku prowadził "Wiadomości", a od 2012 do 2016 roku był nawet ich redaktorem naczelnym.

Instagram/kingarusin

Czekacie na debiut Piotra Kraśki w "Faktach" TVN?

To też może cię zainteresować: Anna Przybylska dużo wcześniej przewidziała, co się z nią stanie? Zdumiewające słowa aktorki. Co takiego powiedziała

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kim tak naprawdę jest Kinga Duda? Prawda wyszła na jaw. Takich rewelacji o córce prezydenta nikt się nie spodziewał

O tym się mówi: Sąsiedzkie konflikty toczą się na wielu polskich osiedlach. Czy między godziną 6 a 22 obowiązuje cisza nocna