Marcin Miller to najbardziej rozpoznawalny wokalista wśród polskich muzyków disco polo. Lider zespołu Boys bardzo lubi podtrzymywać wokół siebie gorącą atmosferę i zaskakiwać swoich fanów.

Marcin Miller jest uznawany za legendę i ikonę disco polo. Działa na scenie już od lat, a jego muzyczne dokonania zna chyba każdy.

Jego fani czują się mocno związani ze swoim idolem. Lider zespołu Boys wzbudza ciepłe emocje – w swoich wpisach wydaje się być ciepłą i sympatyczną osobą.

Dzięki temu wizerunkowi, który udało mu się wypracować, muzyk disco polo zgromadził wokół siebie wielu życzliwych fanów, którzy szczerze cieszą się z każdego jego sukcesu oraz spełnionego marzenia. Tak było i tym razem – gratulacjom nie było końca!

Marcin Miller pochwalił się radosną nowiną

Są chwile, na które czeka się całe życie. Wygląda na to, że Marcin Miller właśnie doczekał się jednej z nich. Nie omieszkał pochwalić się swoim szczęściem, a dzięki temu, jak sympatyczny zdaje się muzyk, fani ucieszyli się z jego sukcesu. Co się stało?

Marcin Miller. Źródło: Instagram
Marcin Miller. Źródło: Instagram

Choć muzyk jest idolem dla wielu osób, także on ma swoich idoli. Jak podaje portal Pikio, jeden z nich to John McInerney, czyli lider zespołu Bad Boys Blue. Marcin Miller spełnił swoje marzenie i poznał idola!

Panowie spotkali się na koncercie Wakacyjnej Trasy Dwójki. To wielka chwila dla Marcina Millera, który marzył o tym od dawna. Na jego Instagramie znalazło się nagranie oraz zdjęcia z tego radosnego spotkania.

Marcin Miller. Źródło: Instagram
Marcin Miller. Źródło: Instagram

radosnego spotkania.

- Czego ja się doczekałem – skomentował szczęśliwy Marcin Miller. Teraz na liście marzeń do spełnienia pozostał jeszcze wspólny występ z liderem Bad Boys Blue. Może uda się spełnić to marzenie? Trzymamy kciuki!

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: CZEKAMY NA JARMARK DOMINIKAŃSKI 2020. A JAK IMPREZA WYGLĄDAŁA W OSTATNICH LATACH? [ZDJĘCIA]

Jak informował portal Życie: SĄSIEDZKIE WOJNY TOCZĄ SIĘ NA WIELU POLSKICH OSIEDLACH. WSZYSTKIEMU WINIEN JEST KORONAWIRUS

Portal Życie pisał również o… NIESPODZIEWANA AKCJA POLICJI POD DOMEM ROBERTA LEWANDOWSKIEGO! ALARM, SYRENY W DOMU PARY SPORTOWCÓW, CO SIĘ WŁAŚCIWIE STAŁO