Ja podaje portal "Super Express", Jarosław Bieniuk w mediach społecznościowyh udostępnił post jednej z internautek. "Nasza piękna Aneczka" - napisano. Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli jedną z najlepszych par w show-biznesie, a jej zbyt wczesna śmierć była dla niego i całej jego rdziny ogromnym ciosem.

Uwielbiana para

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli jedną z ulubionych par polskiego show biznesu. Doczekali się trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jana. Kiedy wszystko dobrze się układało, pojawiła sięchoroba. U aktorki stwierdzono raka trzustki, z którym Ania przegrała walkę 5 października 2014 roku. Mimo upływu lat Jarosław Bieniuk nadal pamięta o swojej ukochanej żonie.

Potwierdza to poruszający post, który były piłkarz zdecydował się udostępnić na swoim Instastory. Jarosław Bieniuk udostępnił wpis znajomej, która zamieściła w mediach społecznościowych kadr z filmy "Złoty środek", w którym występowała Anna Przybylska. "Nasza piękna Aneczka" - czytamy na zdjęciu udostępnionym przez Bieniuka.

se.pl

Zakochani

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk poznali się w momencie, kiedy aktorka była żoną Dominika Zygry. Pomiędzy nimi zasiskrzyło, ale pierwsza randka odbyła się dopiero po tym, jak małżeństwo Przybylskiej się rozpadło. Mimo to, jej mąż bardzo długo walczył o to, żeby to właśnie Anna została uznana za winną rozpadu małżeństwa. Sprawa się przeciągała.

Ostatecznie małżeństwo z Dominikiem Zygary zakończyło się bez orzekania o winie. "Była jak zakazany owoc. Żona kolegi (...) Sam sobie mówiłem: "Stary, uspokój się, ona nie jest dla ciebie". Ale co włączyłem telewizor, to widziałem Anię. Jakby mnie prześladowała. A potem, gdy zaczęła bywać sama na imprezach i słyszałem od znajomych, że w jej małżeństwie źle się dzieje, zacząłem traktować to jak jakieś ważne sygnały. (...) I w pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że jestem zwyczajnie zakochany" - zdradził w jednym z wywiadów Bieniuk.

YouTube

Jak podoba wam się sposób uczczenia Ani przez Jarosława Bieniuka?

To też może cię zainteresować: Historia ich związku jest zdumiewająca. Jerzy Stuhr i Barbara Kóska są nierozłączni od 49. lat

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jak mieszka Anna Mucha? Fani są pod wrażeni luksusowego wyposażenia domu aktorki

O tym się mówi: Mąż Marii Czubaszek opowiedział o tym, co wydarzyło się w chwili odejścia jego żony. To niewiarygodne