Jerzy Stuhr i jego żona, Barbara Kóska są małżeństwem od 49. lat! Ceremonia ich zaślubin miała miejsce w Boże Narodzenie. Co ciekawe, małżonkowie znali się od najmłodszych lat!

Niesamowita historia!

Jak informuje portal Plejada.pl, zarówno Jerzy Stuhr, jak i jego żona mieszkali od dziecka w Bielsku - Białej. Potem oboje przenieśli się do Krakowa, jednak wtedy ich kontakty nieco się pogorszyły.

Mimo, że oboje studiowali zupełnie inne kierunki, ich szkoły znajdowały się dokładnie w tym samym budynku. Z tego też powodu nieustannie się widywali.

- Miała niespełna dwadzieścia lat, gdy oświadczyłem się jej w klubie studenckim »Żaczek«. To jest wspomnienie, które wzrusza mnie do dziś. Powiedziałem to tak jakoś niezgrabnie, bo akurat w oświadczaniu się nie miałem wprawy, że Basia rozpłakała się - wyznał Jerzy Stuhr w swojej książce zatytułowanej „Stuhrowie. Historie rodzinne”.

Ceremonia zaślubin Jerzego Stuhra i Barbary Kóski odbywała się w dwóch miastach. Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w Bielsku - Białej, natomiast ślub cywilny wzięli w Krakowie.

Źródło: prywatne archiwum domowe Barbary Stuhr - weekend gazeta.pl

Rodzina nieustannie się wspiera

Owocem miłości małżeństwa jest dwójka dzieci: Marianna i Maciej. Cała rodzina przyznaje, że są nierozłączni i zawsze się wspierają. Wystarczy przypomnieć sytuację, kiedy to Jerzy Stuhr w 2011 roku zmagał się z nowotworem. Jego najbliżsi nie odstępowali go na krok i nieustannie wspierali w walce z chorobą.

- Lekarze mówili, że męża zżera rak, ale ja wiedziałam, że w tym momencie bardziej zżerało go zakażenie, które wdarło się do rurki, którą podawano mu jedzenie. Kiedy już udało się ich przekonać, by wzięli go na oddział, dalej utrzymywali, że i tak z tego nie wyjdzie. Żebym poszła do psychologa, a mężowi załatwiła leczenie przeciwbólowe. Powiedziałam, że z tego wyjdzie i poszłam do domu. Ciekawe, co teraz myślą, widząc pełnego życia mężczyznę? - wspominała żona Jerzego Stuhra podczas rozmowy z „Gazetą Krakowską”.

Małżeństwo bardzo rzadko możemy spotkać na głośnych imprezach, na których zbiera się śmietanka show - biznesu. Zdecydowanie bardziej wolą spędzać czas w gronie rodziny. Niechętnie też zwierzają się w wywiadach ze swoich prywatnych spraw.

Nie ulega jednak wątpliwości, że małżeństwo Barbary Kóski i Jerzego Stuhra to jeden z najpiękniejszych związków, jakie możemy obserwować wśród obecnych polskich gwiazd.

Źródło: viva.pl

Jak informował portal "Życie": MICHAŁ WÓJCIK NIE USTAJE W WALCE O ŻYCIE SWOJEJ UKOCHANEJ. PRZYJACIELE KABARECIARZA WYZNALI, JAK WYGLĄDA JEGO SYTUACJA DZIŚ

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM

Portal "Życie" pisał również: JEDNA Z GWIAZD SERIALU POLSATU „PRZYJACIÓŁKI” ZAKAŻONA. KIEPSKIE INFORMACJE DLA FANÓW PRODUKCJI, CO BĘDZIE Z NOWYMI ODCINKAMI