Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Co jakiś czas do mediów społecznościowych, gdzie często się udziela, trafiają informacje na temat jej życia prywatnego. Basia wie, gdzie wyznaczyć granicę, więc nie ujawnia zbyt wiele.

Aktorka prywatnie jest żoną Rafała Szatana, stanowią zgraną parę. Oboje są bardzo aktywni w show-biznesie i odnoszą kolejne sukcesy.

Basia Kurdej-Szatan. Screen: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Screen: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Screen: Instagram

Basia Kurdej-Szatan ma urodzić dziecko we wrześniu. Obecnie ma dużo czasu na odpoczynek, jednak całkiem niedawno jeszcze uczestniczyła w zdjęciach do seriali „W rytmie serca” oraz „M jak miłość”. Teraz nie pracuje przy żadnej z produkcji.

Barbara Kurdej-Szatan pożegnała się z „M jak miłość”

Basia Kurdej-Szatan pracowała na planie „M jak miłość” jeszcze w ciąży. Jednak ze względu na fakt, że końcówka ciąży i czas po porodzie to momenty, w których kobieta potrzebuje odpoczynku, musiała pożegnać się z produkcją.

Jak podaje Super Express, ostatnia scena z jej udziałem pojawi się w „M jak miłość” dopiero po wakacjach. Grana przez nią Joasia zdecyduje się na szokujący krok.

W 1524 odcinku serialu „M jak miłość” Joasia dowie się, że jest w ciąży – potwierdzi to wykonany test ciążowy. Co więcej, okaże się, że wpadka zmieni wszystko – według zapowiedzi Michał okaże się oszustem, przez którego zakończyła się jej relacja z Leszkiem. Joasia nie powie żadnemu z nich o ciąży i wyjedzie!

Barbara Kurdej-Szatan/screen Instagram
Barbara Kurdej-Szatan/screen Instagram
Barbara Kurdej-Szatan/screen Instagram

Wybór bohaterki padnie na Francję – to tam zamieszka z ojcem Adamem Tarnowskim oraz przybraną córką Zosią. Ostatnie chwile pracy Basi Kurdej-Szatan na planie serialu przypadły na marzec, jednak widzowie zobaczą ją dopiero po wakacjach. Co więcej, Joasia Chodakowska nie pojawi się w ciąży na ekranie, gdyż kręcono tę scenę online – zobaczymy ją jedynie… wirtualnie.

Prawdopodobnie bohaterka Basi Kurdej-Szatan wróci na ekrany pod koniec roku lub w 2021 roku, wiadomo już, że produkcja pozwoli aktorce na zabieranie dziecka do pracy.

- Produkcja "M jak miłość" zawsze zapewnia mamom m.in. osobną przyczepę, w której Basia będzie mogła karmić i spędzać przerwy z dzieckiem, oraz skrócony czas na planie, by jednorazowo nagrać jak najwięcej scen.

Przypomnij sobie o…WAŻNY APEL JEDNEGO Z NASZYCH CZYTELNIKÓW. KAMIL STAWIARZ PROSI O PILNĄ POMOC. O CO CHODZI

Portal Życie pisał również o…BEATA KOZIDRAK MARZY O TYM, BY MĄŻ DO NIEJ WRÓCIŁ? ROZBRAJAJĄCO SZCZERA WYPOWIEDŹ WOKALISTKI NA SPOTKANIU Z FANAMI