Agata Duda to pierwsza dama, o której mówi się sporo, lecz, niestety, nie w kontekście jej działań czy słów – jak zauważają media oraz Polacy, żona Andrzeja Dudy praktycznie nie wypowiada się, nawet w ważnych sprawach, nie udziela wywiadów i jest bardzo mało aktywna.

„Drogie media, drodzy dziennikarze, mówiliście, że się nie wypowiadam. Zapomnieliście dodać, że nie wypowiadam się dla mediów. Przez pięć lat rozmawiałam z Polakami, z naszymi rodakami, na każdym ze spotkań. Jeśli nie chciałam udzielać wywiadów, to był to mój własny wybór. A dlaczego? To był mój milczący sprzeciw wobec manipulacji i dezinformacji i kłamstw, które w mediach występują” – oznajmiła podczas wieczoru wyborczego.

Agata Duda. Źródło: se.pl
Agata Duda. Źródło: se.pl

Jednak jeszcze przed jej pamiętną wypowiedzią, która padła w niedzielny wieczór, fotoreporterzy nakryli ją na zakupach. Pierwsza dama w sobotę udała się do popularnego dyskontu. Czyżby i ona chciała oszczędzić nieco pieniędzy, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że przez ostatnie pięć lat ceny poszybowały w górę?

Agata Duda spotkana w dyskoncie

Agata Duda w sobotę wybrała się na zakupy, by uzupełnić zapasy w kuchni. Jak podaje Super Express, fotoreporterzy zauważyli ją wchodzącą do Biedronki. Następnie pierwsza dama została podwieziona pod blok w Krakowie na Prądniku Białym przez ochroniarza.

Agata Duda. Źródło: se.pl
Agata Duda. Źródło: se.pl

Ochroniarz niczym rycerz osłaniał ją parasolem, jednak Agata Duda musiała sama zanieść zakupy do domu. Ciekawe, co kupiła w Biedronce i czy skorzystała z sobotnich promocji, m.in. na mięso.

Myślicie, że teraz Agata Duda będzie świętowała – choć jeszcze nieoficjalne – najpewniej przesądzone wyniki wyborów? Niestety, zapewne nie poznamy odpowiedzi na to pytanie, gdyż nie zwykła wypowiadać się dla mediów.

Przypomnij sobie o… WAŻNY APEL JEDNEGO Z NASZYCH CZYTELNIKÓW. KAMIL STAWIARZ PROSI O PILNĄ POMOC. O CO CHODZI

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: KILKADZIESIĄT NOWYCH PRZYPADKÓW COVID-19. SANEPID PODAJE NOWE DANE NA PONIEDZIAŁEK

Portal Życie pisał również o… BEATA KOZIDRAK MARZY O TYM, BY MĄŻ DO NIEJ WRÓCIŁ? ROZBRAJAJĄCO SZCZERA WYPOWIEDŹ WOKALISTKI NA SPOTKANIU Z FANAMI