Wiele osób mówi, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Pamiętajmy jednak, że powinno iść to w dwie strony – my także musimy darzyć zwierzaka miłością. W przypadku pewnej rodziny było zupełnie inaczej.

Ta historia wyciska łzy z oczu

Pewna para miała suczkę rasy pitbull. Nie wiadomo, czy była przez nich kochana, czy może raczej wykorzystywana do hodowli psiaków.

Gdy, już któryś raz z rzędu, wydała nowe potomstwo na świat, para postanowiła się jej pozbyć i oddali ją do schroniska.

Suczka bardzo źle to przeżyła. Po pierwsze, mogła tęsknić za starym domem, a po drugie rozdzielono ją przecież od ukochanego potomstwa.

W schronisku pracownicy nagrali suczkę, która każdego dnia przeraźliwie wyła z tęsknoty za swoimi pociechami. Nagranie trafiło do sieci, a widok zrozpaczonej suczki naprawdę wyciska łzy z oczu. Ten biedny zwierzak przeżył prawdziwą rozpacz.

Suczka znalazła nowy dom

Historią suczki zainteresowała się znajoma pracownika schroniska. Dziewczyna długo się nie zastanawiała i szybko zaadoptowała biedną suczkę.

Mało tego, okazało się, że dziewczyna jest miłośniczką pitbulli i ma już jednego psiaka tej rasy w swoim domu. Także porzucona suczka nie tylko zyskała nowy dom i opiekuna, ale również przyjaciela tej samej rasy.

Ponoć suczka jest bardzo szczęśliwa w swoim nowym domu. Dzięki nowym właścicielom mogła zaznać miłości, której nigdy wcześniej nie miała.

Zrozpaczony pies nie mógł powstrzymać łez. Źródło: yourube.com
Zrozpaczony pies nie mógł powstrzymać łez. Źródło: yourube.com
Zrozpaczony pies nie mógł powstrzymać łez. Źródło: yourube.com

To również może Cię zainteresować: PAWEŁ DELĄG OTWARCIE OPOWIEDZIAŁ O SWOIM ŻYCIU UCZUCIOWYM. „MOJE SERCE JEST ZAJĘTE”, JEGO UKOCHANA NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DAGMARA KAŹMIERSKA NIE KRYJE ZAFASCYNOWANIA ANTKIEM KRÓLIKOWSKIM. CO ŁĄCZY TYCH DWOJE? CZY KAŹMIERSKA ZAJMIE MIEJSCE KASI DĄBROWSKIEJ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZENEK MARTYNIUK ZNALAZŁ SIĘ W SYTUACJI NIE DO POZAZDROSZCZENIA. KIEDY SKOŃCZY SIĘ ZŁA PASSA KRÓLA DISCO POLO, O CO CHODZI