Pies naprawdę pomógł dziecku, a jego zdrowie szybko się poprawiło!

Rodzice stracili wiarę i nawet nie sądzili, że wszystko może się zmienić po zakupie psa, co stało się prawdziwym odkryciem.

Kobieta ma troje dzieci: 2 dziewczynki i chłopca, który urodził się przedwcześnie i został zabrany na oddział intensywnej terapii. Potem rozwinęło się wiele problemów zdrowotnych, połowa jego ciała była sparaliżowana.

Czego rodzice nie przeszli przez te długie trzy miesiące, podczas gdy lekarze próbowali uratować dziecko...

Pewien neurolog powiedział im, żeby kupili chow-chow lub labradora. Matka była temu przeciwna, ponieważ ma troje dzieci i jeszcze brakowało tylko psa. Jednak lekarz wyjaśnił, że nie radzi kupować zwierzaka, a przyjacieka, który jest w stanie pomóc.

W końcu zdecydowali się na chow-chow, 3-miesięczną suczkę. Starsze dzieci po prostu nie posiadały się ze szczęścia, ale pies był bardziej zainteresowany chorym dzieckiem. Chciała się z nim bawić i podgryzała malca!

Rodzice byli zaskoczeni, ponieważ pies podgryał sparaliżowaną stronę dziecka. Masażystka, widząc konsekwencje takiej gry powiedziała, że ​​dziecko nie może wykonać dwóch masaży jednocześnie, a kiedy dowiedziała się, że pies to zrobił — w ogóle nie chciała przyjść.

Powiedziała, że ​​nie może się równać z psem. W końcu psy mają prawdziwą akupresurę. Minęło sześć miesięcy i po raz pierwszy dziecko sięgnęło po psa dwiema rączkami.

Teraz dziecko ma ponad 2 lata i porusza się idealnie! Lekarze są zszokowani taką terapią!

Czy miałeś kiedyś podobne przypadki w swoim życiu?

Jak informował portal "Życie”: CO TAK NAPRAWDĘ PRZEŻYWA JANINA OCHOJSKA? DZIAŁACZKA WYZNAŁA PRAWDĘ NA TEMAT SWOJEJ CHOROBY

Przypomnij sobie: DO SIECI TRAFIŁY ZDJĘCIA DOMU KINGI RUSIN. SZCZEGÓŁY WYSTROJU NAPRAWDĘ ZDUMIEWAJĄ, U WIELU MOŻE POJAWIĆ SIĘ ZAZDROŚĆ

Portal "Życie" pisał również: ROBERT LEWANDOWSKI ZMIENI PO LATACH BARWY KLUBOWE? BAYERN MONACHIUM DOSTAŁ PROPOZYCJĘ TRANSFERU ZAWODNIKA I TO OD GIGANTA