Martyna Wojciechowska to znana dziennikarka i podróżniczka. Jej życie jest dla wielu prawdziwą inspiracją. Wyprawy w najodleglejsze zakątki świata, wspinaczka górska czy rajdy motocyklowe to tylko niewielka część działalności uwielbianej prezenterki.

Podróżniczka zaraża pasją do przekraczania własnych granic i odkrywania siebie. Kobieta inspiruje i motywuje do tego, by spełniać marzenia. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystko, czego pragniemy jest w zasięgu ręki.

Martyna Wojciechowska pochwaliła się zdolnościami swojej adoptowanej córki.

Martyna Wojciechowska należy do osób, które nie lubią dzielić się swoim życiem prywatnym. Jak się jednak okazało, chęć pochwalenia się wspaniałą nowiną była od podróżniczki dużo silniejsza i postanowiła ona poinformować internautów o tym zdarzeniu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Martyna Wojciechowska z córką Marysią fot. Instagram
Martyna Wojciechowska z córką Marysią fot. Instagram

Martyna Wojciechowska wychowuje trójkę dzieci. 12-letnią Marysię oraz dwie córki adopcyjne- Tatu i Kabulę.

Dziewczyna ma ogromny talent

Ostatnio dumna mama postanowiła pochwalić się osiągnięciami swojej adoptowanej córki Kabuli. Dziewczyna ma mnóstwo pasji i chętnie angażuje w nie całą swoją energię. Teraz Kabula postawiła na śpiew.

Kabula wciąż realizuje nowe pasje. Od jakiegoś czasu śpiewa. I marzy, żeby się w tym kierunku rozwijać. Trudno mi wyrazić słowami, jak bardzo jestem szczęśliwa, że kilka lat temu los połączył nasze drogi. Moja inspiracja.

- napisała pod postem Martyna Wojciechowska.

Adoptowana córka Martyny Wojciechowskiej. Źródło: instagram.com
Adoptowana córka Martyny Wojciechowskiej. Źródło: instagram.com
Adoptowana córka Martyny Wojciechowskiej. Źródło: instagram.com

Wokalny występ Kabuli można podziwiać na Instagramie Martyny Wojciechowskiej. Dziewczyna wykonała utwór „Never enough”. Trzeba przyznać, że ma wielki talent.

To również może Cię zainteresować: PAWEŁ DELĄG OTWARCIE OPOWIEDZIAŁ O SWOIM ŻYCIU UCZUCIOWYM. „MOJE SERCE JEST ZAJĘTE”, JEGO UKOCHANA NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DAGMARA KAŹMIERSKA NIE KRYJE ZAFASCYNOWANIA ANTKIEM KRÓLIKOWSKIM. CO ŁĄCZY TYCH DWOJE? CZY KAŹMIERSKA ZAJMIE MIEJSCE KASI DĄBROWSKIEJ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZENEK MARTYNIUK ZNALAZŁ SIĘ W SYTUACJI NIE DO POZAZDROSZCZENIA. KIEDY SKOŃCZY SIĘ ZŁA PASSA KRÓLA DISCO POLO, O CO CHODZI