Jak podaje "plotek.pl", drugie dziecko Anity i Adriana przyszło na świat 7 lipca bieżącego roku. Para poznała się na planie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ich pierworodny syn Jerzy właśnie doczekał się malutkiej siostrzyczki.

Wielkie wydarzenie

Imię dziewczynki jeszcze nie jest znane, jednak jak zapowiedzieli, wkrótce dowiemy się jaki ch córeczka będzie miała na imię.

Para na swoich kontach na Instagramie podzieliła się cudownymi wydarzeniami związanymi z narodzinami ich małej córeczki. Opublikowali zdjęcia rodzinne, które powstały jeszcze w szpitalu.

Córeczko ‼️ Witamy na Świecie, cieszymy się, że jesteś już z nami🤱👧🏼❤️⏰9:21🗓07.07.2020. #witamynaświecie #rodzinapowiekszona #dzielnamama #coreczkatatusia #czekamnawas❤️

Anita na swoim Instagramie napisała:

Zdrowa i silna Kruszynka pojechała poznać swojego braciszka i w końcu poprzytulać się do kochanego tatusia! Jestem przepełniona szczęściem i ogromną miłością do tego maleństwa! Moje serce po raz kolejny stało się dwa razy większe.

Internauci widząc jak kwitnąco wygląda Anita, natychmiast przystąpili do komentowania zdjęć.

Podobnie stało się na koncie Adriana, który opublikował te same zdjęcia co Anita. Jego opis wyglądu żony wzrusza do łez.

Moje dziewczyny 👩‍👧🥰🤩 obie dzielne i takie ahhhh Moje 😁‼️ 3 dni temu nasz świat ponownie się odmienił za sprawą naszej małej księżniczki 🥰. Dzisiaj nadszedł czas abyśmy już wszyscy razem mogli się cieszyć nasza nową codziennością 👨‍👩‍👧‍👦🐶🏠. Jak w ubiegłym roku tak i dzisiaj pragnę serdecznie podziękować całemu zespołowi oddziału Ginekologii i Położnictwa Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie za opiekę, profesjonalizm i atmosferę jaka tam panuje ❤️😊🙌🏻‼️ W czasach epidemiologicznych obostrzeń i restrykcji jakie dzisiaj panują, wiedziałem, że moja żona jest pod najlepszą opieką 😉.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Moje dziewczyny 👩‍👧🥰🤩 obie dzielne i takie ahhhh Moje 😁‼️ 3 dni temu nasz świat ponownie się odmienił za sprawą naszej małej księżniczki 🥰. Dzisiaj nadszedł czas abyśmy już wszyscy razem mogli się cieszyć nasza nową codziennością 👨‍👩‍👧‍👦🐶🏠. Jak w ubiegłym roku tak i dzisiaj pragnę serdecznie podziękować całemu zespołowi oddziału Ginekologii i Położnictwa Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie za opiekę, profesjonalizm i atmosferę jaka tam panuje ❤️😊🙌🏻‼️ W czasach epidemiologicznych obostrzeń i restrykcji jakie dzisiaj panują, wiedziałem, że moja żona jest pod najlepszą opieką 😉. #storyofmylife #newroad #moments #family #babygirl #newbornbaby #jedziemydodomu #myfamily #ślubodpierwszegowejrzenia #rodzinkapowiększona #rodzicerokporoku #bratisiostra #naszswiat

Post udostępniony przez Adrian Szymaniak (@adrian_szz)

Adrian w mediach społecznościowych podziękował także personelowi medycznemu za opiekę podczas porodów Anity. To nie pierwszy raz, gdy pracownicy szpitala stanęli na wysokości zadania. W czerwcu zeszłego roku, gdy na świat przyszedł ich syn Jerzy, personel szpitala także wykazał się profesjonalizmem i troską. Szczęśliwy tatuś wyraził wdzięczność personelowi społecznościowych.

Jak w ubiegłym roku tak i dzisiaj pragnę serdecznie podziękować całemu zespołowi oddziału Ginekologii i Położnictwa Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie za opiekę, profesjonalizm i atmosferę jaka tam panuje ❤️😊🙌🏻‼️

Czego chcielibyście życzyć młodym rodzicom?

O tym pisaliśmy: Turyści nad Bałtykiem przecierają oczy ze zdumienia na widok cen w restauracjach. To prawdziwe żniwa, coraz mniej w portfelach Polaków

Zerknij: Ile teraz powinno się dać w kopercie młodej parze? Te kwoty wprost pustoszą kieszenie gości