Jak podaje portal „Wirtualna Polska”, została ambasadorką jednej z firm kosmetycznych, w związku z czym na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiają się posty związane z produktami firmy. Dorota Szelągowska jednak nie wszystko przemyślała, co wytknęli jej fani. Czym im się naraziła?

Zarzuty fanów

Fani wytknęli jej, że wspiera kosmetyki testowane na zwierzętach. „Pani Doroto, nie wiem czy to powód do "radości i pewnej nieśmiałości" być ambasadorem marki, której producent (firma Beiersdorf) testuje swoje produkty na zwierzętach? Moim zdaniem ani do radości ani do dumy, osobiście oblałbym się rumieńcem wstydu, będąc skądinąd miłośniczką zwierząt jak mniemam” – wytknął jeden z obserwatorów Doroty Szelągowskiej.

NIVEA Q10 POWER – Twoja twarz. Twoje emocje. 100% Ciebie

Z największą radością i pewną nieśmiałością, bo oto ja, pani od remontów jestem ambasadorem marki kosmetycznej, chcę Wam ogłosić, że nawiązałam współpracę z NIVEA dla linii Q10 POWER. Dlaczego? Bo to świetne produkty i mam totalną słabość do zapachu ❤ Ściskam, Do.

Posted by Dorota Szelągowska on Thursday, July 9, 2020

Do swojego wpisu internautka dodała lin, który dowodził, że promowana przez Szelągowską firma testuje swoje kosmetyki. „Ten krem nie jest dobry, a co najważniejsze jego produkcja przyczynia się do krzywdy zwierząt. Promując krem testowany na zwierzętach bierze Pani część odpowiedzialności na siebie" – dodała inna internautka.

Dorocie oberwało się także od innej fanki. Co napisała? „Pani Dorota, choc ją uwielbiam , straciła w moich oczach. Rozumiem że reklama to pieniądze i pewnie sama nie umiałabym się oprzeć pokusie zarobienia w ten sposób gdybym miała możliwość, ale trzeba wierzyć w produkt który się reklamuje. Oby nie było tak jak z innymi celebrytami którzy reklamują wszystko jak leci , bez zażenowania” – stwierdziła.

Jak na razie Dorota Szelągowska nie ustosunkowała się do zarzutów ze strony internautów. Gdy tylko to zrobi z pewnością was o tym poinformujemy.

YouTube

Co sądzicie o krytyce Doroty Szelągowskiej?

To też może cię zainteresować: Wpadka w TVN24. Prezenterka nie miała pojęcia, że już jest na wizji. Co robiła

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 10:52 Kinga Duda wróciła do Polski. Internauci zwrócili uwagę na jeden ważny szczegół w jej wyglądzie. Czy coś się stało córce prezydenta

O tym się mówi: Magda Gessler ma dziś urodziny. Ile lat skończyła popularna restauratorka i jak kiedyś wyglądała