Kinga Duda po skończeniu studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim wyjechała do pracy do Wielkiej Brytanii. Jak podają media, córka polityka stawiającego na to, by Polacy powrócili do kraju, nie zamierza wracać do Polski, a rozwijać karierę prawniczą poza jej granicami.

Przez swoją wyprowadzkę oraz rozwijającą się karierę Kinga Duda nie pojawiła się na wieczorze wyborczym 28 czerwca. Wiadomo już jednak, że będzie przy swoim tacie, Andrzeju Dudzie, po drugiej turze wyborów – 12 lipca.

Jak podaje portal Lelum.pl, córka Andrzeja Dudy, obecnego prezydenta kraju, wróciła już do Polski.

Kinga Duda. Źródło: lelum.pl
Kinga Duda. Źródło: lelum.pl

Kinga Duda jest z powrotem w Polsce

Media podały już do wiadomości, że Kinga Duda wróciła do Polski po to, by być obecna przy swoim ojcu podczas ogłaszania ostatecznych wyników starcia między Andrzejem Dudą a Rafałem Trzaskowskim. Fotoreporterzy zauważyli ją już w czwartek w Krakowie.

Prezydent ani jego sztab nie wypowiedzieli się na temat tego, dlaczego Kinga Duda nie pojawiła się w Polsce po pierwszej turze wyborów. Spekulowano, że może chodzić o jej pracę w kancelarii w Londynie lub o problemy z przekroczeniem granicy przez panującą pandemię koronawirusa.

Teraz, gdy jest już w Polsce, uwagę opinii publicznej przykuł szczególnie jeden fakt – Kinga Duda wygląda bardzo blado, a jej oczy są smutne… lub może zmęczone?

Kinga Duda. Źródło: lelum.pl
Kinga Duda. Źródło: lelum.pl

Kinga Duda nieczęsto ostatnio pojawia się w Polsce, wszystko przez to, że osiedliła się w Londynie. Teraz jednak będzie przy swoim ojcu, co więcej, jeszcze dziś weźmie udział w spotkaniu z wyborcami, zaś w niedzielę pojawi się na wieczorze wyborczym.

Wybory zbliżają się wielkimi krokami. Czekacie już na wyniki?

Przypomnij sobie o… BARBARA KURDEJ-SZATANA PRZEKAZAŁA RADOSNE WIEŚCI. ZDRADZIŁA, JAK BĘDZIE MIAŁ NA IMIĘ JEJ DZIECKO, ZASKAKUJĄCY WYBÓR

Jak informował portal Życie: SEZON NA KLESZCZE W PEŁNI. NA CO POWINNIŚMY ZWRÓCIĆ SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ I JAK SIĘ CHRONIĆ

Portal Życie pisał również o… LARA GESSLER PODJĘŁA WAŻNĄ DECYZJĘ W KWESTII DZIECKA. ZROBI INACZEJ NIŻ ANNA LEWANDOWSKA