Nie jest tajemnicą, że w czasach, gdy Harry oraz Meghan Markle mieszkali w Wielkiej Brytanii i należeli do rodziny królewskiej, reszta rodu nie pałała sympatią do żony księcia. Krążyły pogłoski, że odejście pary ze słynnej familii ucieszyło wielu jej członków.

Reszta rodu królewskiego nie kryła się z niechęcią do księżnej. Mało kto spodziewał się jednak, że nie lubiła jej także członkini rodziny, która zdawała się być bezstronna w tym konflikcie.

Czy Meghan Markle wpadnie w tarapaty?

Jak przypomina Pomponik, Meghan Markle nigdy nie była lubiana przez większość członków rodziny królewskiej. Spekulowano, że był to jeden z powodów odejścia aktorki i Harry’ego z rodu. Ich odważne posunięcie ucieszyło innych przedstawicieli rodziny, zapewne szczególnie księżną Kate, która często kłóciła się z Meghan.

Meghan Markle i Camilla. Źródło: pomponik.pl
Meghan Markle i Camilla. Źródło: pomponik.pl

Okazało się jednak, że z odejścia Harry’ego oraz Meghan cieszy się także… księżna Camilla. Ma w tym swój interes – i to dosłownie, gdyż powodem są pieniądze.

Mówi się, że Camilla zaciera ręce na pieniądze królowej, zaś Meghan stanowiła przeszkodę w zdobyciu majątku. Co więcej, Camilla bardzo ucieszyła się, gdy media informowały o ginącej biżuterii samej królowej Elżbiety II, od razu zarzucając kradzieże Meghan.

Według doniesień mediów Meghan przy wyprowadzce zabrała nieco biżuterii ze skarbca Elżbiety II, a to działanie całkowicie wybieliło Camillę. Podobno w rodzinie królewskiej wybuchł skandal. Mówi się, że to właśnie Camilla starała się całkowicie oczyścić z jakichkolwiek zarzutów, zaś przedstawiała Meghan jako winną wszystkiemu.

Meghan i Harry. screen: Viva
Meghan i Harry. screen: Viva
Meghan i Harry. screen: Viva

Kto wie, czy Meghan Markle nie będzie miała nieprzyjemności przez całą tę sytuację.

Przypomnij sobie o… POLICJANCI APELUJĄ DO POLAKÓW W SPRAWIE KOBIETY WYCIĄGNIĘTEJ Z MORZA. WCIĄŻ NIE USTALONO JEJ TOŻSAMOŚCI, SŁUŻBY PROSZĄ O POMOC

Jak informował portal Życie: POMORZE: 10 LIPCA ODNOTOWANO NOWE PRZYPADKI ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM

Portal Życie pisał również o… MAMA PODAROWAŁA SYNKOWI MAŁĄ KWOTĘ PIENIĘDZY, BY COŚ SOBIE ZA NIE KUPIŁ. TO, CO WYBRAŁ MALEC WYCISKA ŁZY Z OCZU