Jak podaje portal „Trójmiasto.pl”, w piątek 10 lipca służby poinformowały o 9 nowych przypadkach. Dwa zakażenia pojawiły się w Trójmieście, 7 w puckiej jednostce wojskowej.

trojmisto.pl

Nowe przypadki

"Dziewięć nowych przypadków koronawirusa w Pomorskiem, z czego siedem u mężczyzn w średnim wieku z powiatu puckiego (byli objęci kwarantanną, ognisko w jednostce wojskowej), kobiety (była objęta kwarantanną, po kontakcie z osobą zakażoną spoza województwa) i mężczyzny w średnim wieku z Gdańska, który był pod nadzorem epidemiologicznym po powrocie z zagranicy" - poinformował pomorski państwowy insepktor sanitarny Tomasz Augustyniak.

Liczba potwierdzonych przypadków od momentu wybuchu epidemii wzrosła do 702 osób. Nie odnotowano w województwie w ciągu ostatnich 24 godzin żadnego przypadku śmiertelnego. W całym kraju zanotowano 265 nowych zakażeń, a także 11 kolejnych ofiar śmiertelnych.

Po wczorajszych dobrych informacjach spodziewaliście się pojawienia sie kolejnych przypadków?

pixabay

To też może cię zainteresować: Gdańsk: rowerzysta w tunelu pod Martwą Wisłą. To już kolejny taki przypadek

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wielka weekendowa promocja popularnej sieci sklepów. Ceny niektórych produktów robią wrażenie

O tym się mówi: Pogoda znów da o sobie znać. IMGW wydaje ostrzeżenia. Mieszkańcy których regionów kraju powinni najbardziej uważać