Rodzina królewska to jeden z najsłynniejszych rodów na świecie. W ostatnim czasie wokół słynnej familii narosło sporo skandali oraz nieoczekiwanych wydarzeń, które nadszarpnęły jej wizerunek.

Na straży dobrego imienia rodziny wciąż stoją Kate oraz William, jednak nawet oni nie są w stanie od razu posklejać wszystkich rys na renomie rodu. Szczególnie głośno komentowane jest odejście Meghan i Harry’ego z królewskiego dworu.

Czy królowa Elżbieta kiedykolwiek zobaczy swojego prawnuka?

Meghan Markle oraz Harry ogłosili swoją decyzję nagle. Teraz para szuka swojego miejsca na świecie, obecnie przebywają w Stanach Zjednoczonych. Nie cichną plotki na temat złego stanu psychicznego Harry’ego, które przeplatane są z informacjami dotyczącymi rzekomej ciąży jego małżonki (jak twierdzą media, ta jest już potwierdzona). Czy – o ile to prawda – drugie dziecko pary pozna swoją prababcię? I czy Archie jeszcze kiedyś ją zobaczy?

Jak twierdzi Pomponik cytujący magazyn „New Idea”, Meghan próbuje całkowicie odciąć królową od jej prawnuka. Królowa Elżbieta nie ma ponoć pewności, czy jeszcze kiedykolwiek zobaczy Archiego, gdyż póki co jest od niego odizolowana.

Meghan Markle fot. Instagram
Meghan Markle fot. Instagram
Meghan Markle fot. Instagram

Książę Harry po poślubieniu Meghan Markle zaangażował się w 5 spraw sądowych. Najnowsza z nich dotyczy właśnie ich syna.

Meghan i Harry złożyli pozew w imieniu rocznego Archiego. Skierowany został przeciw amerykańskiej agencji fotograficznej – jak uważa para, to przez paparazzich nie mieli spokoju w styczniu bieżącego roku.

„Meghan i Harry'emu wydaje się, że Archie jest ich własnością i mogą robić, co chcą” – twierdzi źródło.

„Królowa zastanawia się, czy w ogóle jeszcze będzie jej dane zobaczyć prawnuka. Przecież chłopiec ma dopiero rok i jeszcze nawet nie mówi. Pomysł, by złożyć pozew w jego imieniu wydaje się absurdalny” – mówi informator.

Podobno pismo w tej sprawie złożono 25 marca, jednak te informacje ujrzały światło dzienne dopiero teraz.

„To naprawdę historyczny moment. Królowa obawia się konsekwencji tej decyzji” – mówi informator.

Harry i Meghan Markle. Źródło: Instagram
Harry i Meghan Markle. Źródło: Instagram

„Uważa, że członkowie rodziny królewskiej potrzebują dobrych relacji z mediami, monarchia zresztą zawsze współpracowała na tym polu, unikając sporów sądowych i decydując się na nie jedynie w ostateczności. Sprawa ta pokazuje, jak Meghan ignoruje Elżbietę.”

Jak twierdzi magazyn, królowa Elżbieta „jest zasmucona działaniami Meghan” i „apeluje do Harry’ego o rozwagę i zrozumienie”.

Warto dodać, że to nie pierwszy pozew przeciw tej agencji fotograficznej – Harry i Meghan wnieśli poprzedni pozew przed ponad rokiem, gdyż ze względu na fotoreporterów musieli opuścić posiadłość w Cotswolds. Wtedy wygrali proces i otrzymali odszkodowanie.

Przypomnij sobie o… BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ PIERWSZY RAZ OD DAWNA ZABRAŁ GŁOS PUBLICZNIE. NIE PRZEBIERA W SŁOWACH, TO NAPRAWDĘ MOCNE

Jak informował portal Życie: POMORZE: SANEPID PRZEKAZAŁ DOBRE INFORMACJE NA TEMAT ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM

Portal Życie pisał również o… WIERNI JEDNEGO Z POLSKICH KOŚCIOŁÓW DOZNALI ZDZIWIENIA, GDY ZAMIAST KSIĘDZA, PRZY OŁTARZU POJAWIŁ SIĘ KTOŚ ZUPEŁNIE INNY. CO SIĘ STAŁO