Tomasz Jakubiak zyskał popularność dzięki udziałowi w programie „Sztuka mięsa”. To kucharz oraz dziennikarz kulinarny.

Obecnie mężczyzna prowadzi program „Jakubiak w sezonie”, który jest emitowany na antenie kuchnia+. Jak sam podkreśla, kocha gotować już od dzieciństwa – na swojej stronie internetowej nadmienia, że „to jego żywioł, miłość i pasja”.

„O jedzeniu potrafię opowiadać godzinami, okraszając historie właściwym sobie poczuciem humoru” – dodaje.

Jego strona internetowa zawiera przepisy na dania, które przyrządza, można je znaleźć również na stronie stacji Kuchnia+. Istnieje także możliwość skorzystania z oferty cateringowej Tomasza Jakubiaka, wynajęcia jego ekipy na pokazy lub warsztaty kulinarne.

Tomasz Jakubiak. Źródło: Instagram
Tomasz Jakubiak. Źródło: Instagram

Tomasz Jakubiak został ojcem

Jak podaje Super Express, Tomasz Jakubiak niedawno przywitał na świecie dziecko! Okazało się, że znany kucharz oraz dziennikarz kulinarny został tatą. Celebryta poinformował o tym swoich obserwatorów (całkiem pokaźną grupę, która liczy prawie 21 tysięcy osób) na Instagramie.

Już w lutym mężczyzna informował, że będzie miał syna. Istotnie – tak właśnie się stało, na świat przyszedł jego synek.

„Tomasz "junior" Mierosławski Jakubiak przyszedł na świat. Sądząc po paluszkach jest w dobrym nastroju. Wydawało mi się też, że powiedział po cichu "Andrzej wisisz 500"!!” – napisał pod zdjęciem niemowlęcia.

Źródło: Instagram
Źródło: Instagram

W komentarzach posypały się gratulacje od fanów i znajomych mężczyzny. Wśród jego Instagramowych relacji znalazł się także filmik, w którym zdradza, że przed pojechaniem na porodówkę wykąpał się w jeziorze i przystrzygł trawnik.

Dołączamy się do gratulacji, które składają Tomaszowi Jakubiakowi najbliżsi oraz fani!

Przypomnij sobie o… BARBARA KURDEJ-SZATANA PRZEKAZAŁA RADOSNE WIEŚCI. ZDRADZIŁA, JAK BĘDZIE MIAŁ NA IMIĘ JEJ DZIECKO, ZASKAKUJĄCY WYBÓR

Jak informował portal Życie: SEZON NA KLESZCZE W PEŁNI. NA CO POWINNIŚMY ZWRÓCIĆ SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ I JAK SIĘ CHRONIĆ

Portal Życie pisał również o… LARA GESSLER PODJĘŁA WAŻNĄ DECYZJĘ W KWESTII DZIECKA. ZROBI INACZEJ NIŻ ANNA LEWANDOWSKA