Ani i Grzegorzowi Bardowkim udało się znaleźć miłość w programie „Rolnik szuka żony”. Para zakochała się w sobie, wzięła ślub i doczekała się dwójki dzieci. Spełniają też kolejne marzenie o wybudowaniu własnego domu. Epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany rodzinne Bardowskich, którzy musieli odwołać chrzciny córeczki. Na szczęście, co się odwlecze to nie uciecze i mała Liwia uroczystość przyjęcia chrztu ma już za sobą. Dumni rodzice pochwalili się zdjęciami z tego wyjątkowego dnia.

Dwie połówki

Ania i Grzegorz wzięli udział w drugiej edycji programy „Rolnik szuka żony” w 2015 roku. Coś między nimi zaiskrzyło. Oboje przyznali potem, że była to miłość od pierwszego wejrzenia, która nie zakończyła się zaraz po tym, jak zgasły światła kamer. Zakochani pobrali się w kwietniu 2016 roku.

Pod koniec 2016 roku na świecie pojawił się ich synek Jasiu. Kilka miesięcy temu na świecie małżeństwo przywitało swoją córeczkę Liwię. „Kochani, dzielimy się z Wami naszym szczęściem. 6 listopada na świat przyszła nasza córeczka Liwia. Nasz wspólny start był trudny, a łzy lały się strumieniami. Na szczęście byłyśmy pod opieką profesjonalistów i porządnie wyposażonym szpitalu. Od chwili narodzin minęło już kilka dni i w końcu u nas zaświeciło słońce. Pozdrawiamy Was serdecznie i dziękujemy za każde dobre słowo" – napisała kilka dni po narodzinach Liwii, Ania w mediach społecznościowych.

Instagram/ania.bardowska

Z małymi przeszkodami

Ze względu na epidemię koronawirusa Ania i Grzegorz musieli odwołać pierwszy termin uroczystości przyjęcia chrztu przez małą Liwię, którą planowali na koniec marca. „29 marca miał się odbyć chrzest św. naszej córki. Miałam zrobić słodki stół dla gości, ponieważ na 12:00 mieliśmy iść do kościoła, a przed tym chciałam zaprosić wszystkich do domu na kawę i ciasto” – mówiła na kanale YouTube.

Na szczęście w ostatnią niedzielę udało się ochrzcić Liwię. Ania podzieliła się z wielbicielami kilkoma zdjęciami z uroczystości. Na jednym widzimy całą rodzinkę w komplecie. Oczywiście na pierwszym planie znalazła się bohaterka dnia – mała Liwia. Możemy też zobaczyć tort przygotowany na tę okazję oraz kreację Liwii.

Instagram/ania.bardowska

Instagram/ania.bardowska

Instagram/ania.bardowska

Internauci byli zachwyceni, czemu wyraz dali w komentarzach. „Piękna rodzinka” – napisała jedna z internautek. „Wspaniała RODZINKA,wspaniała UROCZYSTOŚĆ” – dodała inna. A jak wam podoba się odświętna rodzina Bardowskich?

To też może cię zainteresować: Ania Lewandowska pokazuje urocze zdjęcie swoich córeczek. Co robi Klara

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Co się stało z Grycankami? Polskie Kardashianki zniknęły z show biznesu, znamy powód

O tym się mówi: NIK wydało ważny komunikat. Ujawnione fakty zatrważają. Sprawa dotyczy warzyw i owoców