Polskie Kardashianki– bo tak nazywane były córki oraz żona syna założyciela lodziarni Grycan, jakiś czas temu miały ogromne parcie na szkło. Celebrytki chętnie chwaliły się swoim życiem i samymi sobą w mediach społecznościowych. Ślad jednak po nich zaginął. Jaka jest tego przyczyna?

Grycanki od ponad 5 lat nie są aktywne w świecie mediów i show-biznesu.W pewnym momencie internauci zaczęli poważnie się zastanawiać nad tym, co się dzieje z celebrytkami?

Gdzie się podziały Grycanki?


O Grycankach zrobiło się głośno w 2011 roku.Majętne celebrytki chętnie chwaliły się wystawnym życiem. Niestety nagle ślad po celebrytkach zaginął. Na szczęściewiemy co jest tego przyczyną.

Marta Grycan postanowiła być jak Magda Gessler. Żona przedsiębiorcy miała wielkie plany. Kobiet wydala aż trzy książ kikulinarne, a także może pochwalić się epizodem w jednym z programów, w którym to w obecności Piotra Gąsowskiego wcieliła się w rolę prowadzącej. Marta szybko wciągnęła do show biznesu swoje córki, które marzyły o karierach modelki oraz aktorki.Niestety nagle zdarzyło się coś, co spowodowało,ze z dnia nadzień przestały istnieć.

Jak się okazuje ma to związek z nadszarpniętym wizerunkiem firmy Grycan. Jak zdołał się dowiedzieć Fakt, zachowanie kobiet psuło reputację firmy co skutkowało niepoważnym traktowaniem ze strony kontrahentów. Adam Grycan zabronił zonie i córkom wystąpień publicznych.
To też może cię zainteresować: Pomorze: sanepid poinformował o kolejnych przypadkach koronawirusa. Są też pozytywne informacje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wraca sprawa ostatniej podróży księżnej Diany. Co się wówczas naprawdę stało? Mają pojawić się niewygodne nagrania