Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych polskich par, którą uważa się za niezwykle dobrany duet. Sportowe małżeństwo zdaje się żyć w idealnej harmonii.

Ania Lewandowska znana jest z bycia trenerką, ma ogromną pasję do sportu, a także pełno energii. Fanki były zachwycone – w obu ciążach wyglądała wprost przepięknie.

Obecnie Ania i Robert mają już dwie córeczki. Na co dzień mieszkają w swoim domu w Niemczech, gdzie spędzają większość czasu, o ile obowiązki zawodowe pary nie zmuszają rodziny Lewandowskich do podróży.

Anna i Robert Lewandowscy. Źródło: Instagram
Anna i Robert Lewandowscy. Źródło: Instagram

Anna Lewandowska pokazuje córki


Jak dotąd Lewandowscy nie zdecydowali się na pokazanie w mediach twarzy małej Laury. Podobnie było w przypadku Klary, która przez długi czas nie była znana polskim mediom.

Zdjęcia twarzy dziewczynki można było znaleźć jedynie na zagranicznych portalach. Ania zdecydowała się jednak na pokazanie czegoś innego. Ostatnio trenerka zamieściła w mediach społecznościowych stories, które ma pokazywać jaka troskliwa dziewczynką oraz starszą siostrą jest Klara.

Ania pokazała zdjęcie, na którym Klara glaszcze po glowie małą Laurę.