Rafał Trzaskowski to dobrze rokujący kandydat na prezydenta Polski, który w nadchodzącej drugiej turze zmierzy się z obecnie urzędującym prezydentem RP, Andrzejem Dudą. Kandydat Koalicji Obywatelskiej w ostatnim czasie jest obiektem zainteresowania Polaków.

Jak przypomina Plotek, nie tak dawno polityk wspominał o swojej przygodzie z aktorstwem. Teraz na ten temat postanowiła wypowiedzieć się Laura Łącz. Jak się pracowało z Rafałem Trzaskowskim?

Rafał Trzaskowski. Źródło: Instagram
Rafał Trzaskowski. Źródło: Instagram

Laura Łącz o pracy z Rafałem Trzaskowskim

Rafał Trzaskowski wystąpił w miniserialu „Nasze podwórko”, który emitowano na antenie Telewizji Polskiej od 25 sierpnia 1981 roku. Kandydat na prezydenta zagrał jedno z dzieci, a przy produkcji pracował razem z wielkimi gwiazdami, m.in. Laurą Łącz, Bożeną Dykiel czy Witoldem Pyrkoszem. Niedawno polityk wspominał ten epizod.

Media skontaktowały się z Laurą Łącz, by poznać nieco szczegółów dotyczących pracy z Rafałem Trzaskowskim. Miniserial miał tylko sześć odcinków, a wspomniana aktorka grała mamę głównej bohaterki. Co mówi na temat pracy na planie?

- Wszyscy teraz wspominają ten serial, a ja go zupełnie nie pamiętam. Pamiętam, że grałam matkę głównej bohaterki, Moniki. Dostałam telefon, że jest do zagrania matka jakiegoś dziecka, pojechałam na plan, jednego dnia wszystko zagrałam i to był koniec... A Rafała Trzaskowskiego zupełnie z tego serialu nie pamiętam – opowiadała aktorka.

Rafał Trzaskowski. Źródło: Instagram
Rafał Trzaskowski. Źródło: Instagram

Media przypomniały sobie o występie Trzaskowskiego w miniserialu za sprawą zdjęcia, które kandydat na prezydenta RP pokazał przed dwoma laty z okazji Dnia Dziecka

„To była rola życia: - pućki, arogancki wzrok i elitarna kurteczka od cioci z RFN. Pod trzepakiem bym się tak nie pokazał” – pisał pod fotką.

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN W KONFLIKCIE Z ANNĄ LEWANDOWSKĄ? ŚWIEŻO UPIECZONE MAMY NIE ZGADZAJĄ SIĘ W KLUCZOWEJ SPRAWIE

Jak informował portal Życie: AGATA DUDA I MAŁGORZATA TRZASKOWSKA. OTO KILKA FAKTÓW O PIERWSZEJ DAMIE I KANDYDATCE NA TĘ FUNKCJĘ

Portal Życie pisał również o… POMORZE: SANEPID POINFORMOWAŁ O KOLEJNYCH PRZYPADKACH KORONAWIRUSA. SĄ TEŻ POZYTYWNE INFORMACJE