Jak podaje "se.pl", rywalizujący ze sobą o fotel prezydencki Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski budzą aktualnie niemałe zainteresowanie mediów i społeczeństwa polskiego. Ich żony także znalazły się teraz w blasku fleszy. Przedstawiamy kilka faktów o paniach Agacie Dudzie i Małgorzacie Trzaskowskiej.

Miłośniczka książek ze Śląska vs troskliwa nauczyciekla z Krakowa

Obie panie kochają w prawdzie książki, lecz mocno się od siebie różnią. Agata Duda lubi spotkania z ludźmi, aktywnie działa na polu społecznym i kocha czworonogi. Małgorzata Trzaskowska natomiast, jak twierdzą jej znajomi, trzyma w garści cały dom i nim zarządza. Sam Trzaskowski przyznał, że autorytarna demokracja jego żony już dawno wdarła się w ich progi.

Agata Duda słynie z ciepła, życzliwości, cierpliwości i elegancji, natomiast Małgorzata Trzaskowska podkreślając swoje sląskie krzenie pokazuje, że "twarda z niej sztuka", która kocha tradycję śląską i regionalne śląskie potrawy. Woli wygodne, dające swobodę ubrania w żywych kolorach, nieco w innym stylu, niż to widać u Agaty Dudy, która wszystko ma dopracowane do perfekcji.

YT

U Małgorzaty Trzaskowskiej jej styl ubierania dyktuje poniekąd fakt, że jest aktywną mamą dwójki nastolatków, za którymu chce nadążyć. Ponad to kocha sport, więc płaskie obówie stanowi u Małgorzaty Trzaskowskiej podstawę codziennego stroju.

YT

Obie panie kochają zwierzęta. W domu państwa Trzaskowskich mieszka buldog francuski o imieniu Bąbel, natomiast u pary prezydenckiej zamieszkał kot, który jakiś czas temu przybłąkał się i już tam został. Choć Agata Duda jest miłośniczką psów, ponoć nie ma psa dlatego, że Andrzej Duda boi się psów.

Która z postaci jest Waszym zdaniem ciekawsza? Czy elegancka i przyjazna Agata Duda, czy może lepszą Pierwszą Damą byłaby rządząca twardą ręką, wysportowana Małgorzata Trzaskowska?

O tym pisaliśmy: 08.07.2020 rok. Smutne wieści płyną z Ministerstwa Zdrowia. Mamy wiele nowych przypadków zakażeń koronawirusem

Zerknij też tutaj: Pilna wiadomość płynie z Ministerstwa Zdrowia. Chodzi o zdrowie wielu ludzi