Sławomir to jeden z największych polskich gwiazdorów disco polo, który rywalizuje m.in. z Zenkiem Martyniukiem o uwagę mediów i publiczności. Muzyk, którego pełne dane to Sławomir Zapała, jest swego rodzaju ikoną.

Sławomir wyrobił sobie już ogromną rozpoznawalność, a jego wizerunek zna niemal każdy. To sympatycznie wyglądający, wiecznie uśmiechnięty mężczyzna z zabawnym, równo przystrzyżonym wąsem.

Jeden z jego największych hitów to „Miłość w Zakopanem”. Piosenka przyniosła mu ogromną popularność i spore zyski. Po jej opublikowaniu Sławomir odniósł jeszcze większy niż dotychczas sukces, a Polacy pokochali uśmiechniętego „pana z wąsem”.

Sławomir apeluje do fanów

Jak podaje portal Pikio, gwiazdor disco polo ma spore grono fanów. Udało mu się zebrać ponad 132 tysiące obserwatorów na Instagramie.

Sławomir z żoną. Źródło: Instagram
Sławomir z żoną. Źródło: Instagram
Sławomir z żoną. Źródło: Instagram

Sławomir z chęcią dzieli się informacjami nie tylko zawodowymi, ale także dotyczącymi życia prywatnego. W ostatnim czasie na jego Instagramowym profilu pojawił się szczególny post, w którym apeluje do swoich obserwatorów.

Gwiazdor muzyki rock polo postanowił zająć się ważną kwestią. Choć w mediach społecznościowych zazwyczaj publikuje tylko lekkie, humorystyczne treści, ta jest zupełnie inna. Chodzi o bardzo ważną sprawę.

Fani Sławomira mogą obejrzeć krótką animację, której bohaterem jest on sam. Pokazuje go jako strażaka ochotnika, który w nocy budzi się na alarm i jedzie do jednostki. Jednak na miejscu, w OSP, zamiast wozu strażackiego znajduje tylko rower z kogutem i wężem, którym ma gasić pożary.

Sławomir. Źródło: Instagram
Sławomir. Źródło: Instagram

Nagranie ma głębszy sens – chodzi o trudną sytuację OSP Dubno. Jednostka założyła zbiórkę na zakup wyposażenia, a gwiazdor chce pomóc strażakom.

„Fani Sławomira tworzą piękną społeczność. Jeden z nas to dzielny strażak, który marzy o sprawnym wozie, do ratowania ludzi. Weprzyjmy go razem. Pokażmy, że szanujemy jego misję i nie jest sam” – napisał gwiazdor.

Przypomnij sobie o… MAŁOPOLSKA: SANEPID ZAKTUALIZOWAŁ DANE DOTYCZĄCE KORONAWIRUSA. ODNOTOWANO ZNACZĄCY WZROST ZAKAŻEŃ

Jak informował portal Życie: BARDZO WAŻNY APEL AGATY DUDY. O CO PROSI POLKI ŻONA OBECNEGO PREZYDENTA

Portal Życie pisał również o… OD ŚLUBU UPŁYNĘŁO JUŻ WIELE LAT. JAKA BYŁA REAKCJA, KIEDY MĄŻ PONOWNIE ZOBACZYŁ SWOJĄ ŻONĘ W SUKNI