Według mediów 38-letnia Meghan Markle bardzo rzadko wychyla się z domu w Los Angeles .Jak twierdzą portale plotkarskie, powodem może być fakt, że nie ma takiej potrzeby, lub… próba ukrycia kolejnej ciąży.

Meghan Markle jest w ciąży?

Plotki o stanie błogosławionym Meghan Markle nie cichną już od jakiegoś czasu. Mówi się, że były książę oraz jego małżonka spodziewają się drugiego dziecka, media już spekulują, w jaki sposób oficjalnie przekażą to rodzinie królewskiej. Czy naprawdę czekają na dziecko?

Harry i Meghan Markle. Źródło: Instagram
Harry i Meghan Markle. Źródło: Instagram

Jak donosi Pomponik, zdaniem magazynu „Life&Style” Meghan Markle rzeczywiście jest w ciąży. Dziennikarze z poczytnego pisma twierdzą nawet, że wiedzą, w którym miesiącu!

W artykule na temat ciąży Meghan możemy doczytać się, że to trzeci miesiąc. Dziennikarze uważają, że to właśnie z tego powodu była księżna nie ruszała się z domów ani nie pojawiała publicznie.

„Powiedziała o tym jedynie kilku bliskim znajomym. Harry modli się o córkę” – twierdzi źródło pisma.

Harry, Meghan Markle i rodzina królewska. Źródło: Instagram
Harry, Meghan Markle i rodzina królewska. Źródło: Instagram

Według mediów to właśnie kolejny, drugi potomek ma być „radosnym wytchnieniem” po wiadrze pomyj, które zostało wylane na Meghan chwilę po opuszczeniu rodziny królewskiej oraz wyjściu na jaw kłótni Harry’ego z bratem, księciem Williamem.

Magazyn „Life&Style” informuje, że małżeństwo omawia już imię dla drugiego dziecka.

„Kariera aktorska na razie poszła w odstawkę. Teraz Meghan chce odpocząć i przygotować się na narodziny drugiego dziecka” – twierdzi informator.

Źródło: pomponik.pl
Źródło: pomponik.pl

I choć plotki o kolejnej ciąży nie milkną, póki co nie pojawił się żaden komentarz ze strony rodziny królewskiej. Myślicie, że tym razem doniesienia są prawdziwe?

Przypomnij sobie o… KONDOLENCJE PŁYNĄ DO MARTYNY WOJCIECHOWSKIEJ. JEJ EMOCJONALNE WYZNANIE WYCISKA ŁZY

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: ZASKAKUJĄCY GOŚCIE NA JEDNEJ Z PLAŻ. WYPOCZYWAJĄCY NIE KRYLI ZASKOCZENIA I OBAW

Portal Życie pisał również o… GWIAZDA ZNANA Z „RANCZA” ZAGRA W POPULARNEJ PRODUKCJI. JAKĄ ROLĘ DOSTAŁA KATARZYNA ŻAK